Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hepinetnél 12....

Volt valaki hepinetnél 12. heti gen. Ultrahangon 4D+kombinált teszt?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt? Nem volt "fútószalag" a vizsgálat?

2016. jún. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,en ott voltam. Soha nem futoszalag,ha fizetsz,marpedig ezert borsosan fogsz. Egyszer voltam nem fizetoson,na az futoszalag volt. De ha fizetsz tovig benyalnak,ezt garantalom. Kb 45 perc a vizsgalat,nagyon kedvesek,mindent megmutatnak. Nem fizetoson 15 perc es leszarnak.
2016. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem volt "futószalag", nagyon alapos volt a doktornő,kedves, barátságos. Az asszisztens szintén. Bármilyen kérdésem volt, normálisan válaszoltak, nem siettettek.

2016. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szuper volt :) mindkettővel ide mentünk.
2016. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó☺ egyébként 18400 ft.a vizsgálat. Köszi a válaszokat!
2016. jún. 26. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem 13 hetesen semmit,de konkretan semmit nem fogsz latni a 4d-n. En azt sem tudtam megallapitani,hol a feje,csak egy "krumpli" volt. 16. heten mar kicsit tobb latszott,azaz el tudtam donteni,h nagyjabol melyik az eleje es vege:D. A husz hetes kotelezon is 4dt kertem, arcot meg ott se lehetett latni,mindezt 13 ezerert. Ha ezt tudtam volna,lehet h nem 4dzek annyit...26. heten voltam ujra a hepinetben,akkor viszont mar kesz kis emberke volt. Az egyetlen dvd es fenykep ami megerte.
2016. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!