Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Detralex terhesség alatt? Van...

Detralex terhesség alatt? Van akinek használt?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom javaslatára, a visszereim miatt Detralexet kell szednem. Aki szedte a terhessége alatt, annak segített valamit?

Illetve szülés után is kellett szednetek esetleg?


2016. jún. 30. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én aranyérre akartam szedni, de az én dokim azt mondta, hogy terheseknek tilos, és a patikában is megkérdezte, azt mondták hogy terhesek nem szedhetik.
2016. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én aranyérre szedtem arra jó volt,de nem terhesen.
2016. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a Detralexet lehet szedni terhesség alatt. Csak arra lennék kíváncsi, hogy volt-e, akinek használt valamit.
2016. jún. 30. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet szedni terhesen, a dokim ajánlotta is. Szedtem aranyérre, nem segített.
2016. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En 38 hetesen szedtem par napig kura szeruen. (Ahogy aranyer miatt javasoljak a betegtajekoztaton.)

Akkor jott ki az aranyerem, nagyon durva volt, jarni alig tudtam, minden kremet/kupot kiprobaltam es semmi sem segitett.

Az orvos vegul ezt javasolta.

Nekem segitett, 2-3 nap mulva mar sokkal turhetobb volt, vegul teljesen megszunt a fajdalom.

Nem emlekszem pontosan, de kb egy hetig kellett szednem.

2016. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a terhességem 4-5. Hónapjától szedtem, mert előtte szinte folyamatosan begyulladt a térd alatti visszerem.

Egészen a szülés napjáig szedtem, és se a visszereimmel, sem az aranyeremmel semmi gond nem volt.

A gyermekem egészségesen született és már majdnem 4 éves.

A gyógyszerész javasolta a szedését, örök hála neki.

2016. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Se gyógyszerész,se orvos nem javasolta nekem se ezt,sr a vitinnt vagy hogy kell írni az ínyre valót.
2016. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Harmadik terhessegem, mar a masodikkal is visszeres lettem, honapokig harisnyaztam.

Most a harmadikkal nagyon csunya lett es sokkal korabban elkezdodott, az angiologusom viszont kozolte, minden gyogyszert kivontak mar az alkalmazasi korbol terheseknek, mar nem adhatnak, nem javasolhatjak (detralexet sem, kulon kiemelte). O szemely szt nem ert vele egyet, mert nem tud semmi problemarol, amit okozott volna, de ez az uj allasfoglalas.

A nogyogyaszom egyebkent nem is tudott errol.


Nekem egyebkent anno a detralex nem hasznalt, bar lehet nagyobb dozisban kellett volna.

2016. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szedni kellett terhesség alatt a visszerek miatt. Annyiból jó volt, hogy utána már nem jöttek ki újabb duzzanatok, de amik előtte előjöttek nem tűntek el azóta sem.
2016. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!