Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rendszertelen a menstruacio...

Ha rendszertelen a menstruacios ciklusom akkor hany hetesnek kene lennem akkor ha majus 3. tol 5. eig tartott es 10. en teszteltem pozit?

Figyelt kérdés
Labor eredmenyt meg nem tudom csak a vercsoportrol kaptam papirt
2016. júl. 1. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Uh alapjan mondjak majd meg.
2016. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a gondom hogy jun 20.an voltam uhn es ott 4 hetesre tartotta a doki. Azota mindenhonann csak azt kapom h elhalt a babam
2016. júl. 1. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor fog kiderülni pontosan mi a helyzet, ha újra megnéz a doki és látja a különbséget a 20-i és az újabb állapot között. Dátumokból ezt nem lehet biztosra megmondani. Van, aki már 3 hetes pár naposan pozit tesztel, van aki csak 5 hetesen ugyanakkor fogant babákkal, szóval ebből nem lehet kiszámolni az embrió korát! Mikor kell kontrollra menni?
2016. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
julius 5 en elvileg akkor mar 6 hetes
2016. júl. 1. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Az jó, mert akkor bő két hét eltelik a két uh között, akkor már egyértelműen kell látszani a fejlődésnek. Esetleg, bár nem hcg szint mérésre való, érdemes lenne csinálni tesztet, hogy szép erős-e. Ha 10 napja volt 4 hetes az UH-n, már erős tesztet kêne pisilni 5-6 hetesen.
2016. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írd meg majd a holnapi UH eredményét! Kíváncsi vagyok és drukkolok!

5# voltam

2016. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és csináltál újabb tesztet, ahogy javasoltam?
2016. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt a dokinál? Írj légyszi, tényleg érdekel! Remélem minden OK!
2016. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen minden rendben van. Legalabbis az akkori uhn. Azota surun faj a hasam. Szur neha enyhen gorcsol kezdek aggodni 😞
2016. júl. 20. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az uh-n? Volt már szívhang? Hány hetesnek mérte a doki? Szedsz magnéziumot, az jó görcsökre, feszülésre. Ha nagyon erős, akkor inkább lásson doki.
2016. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!