Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor teszteljek? Madtodynon...

Mikor teszteljek? Madtodynon cseppeket szedek több mint 1 hónapja, a ciklusom rendszertelen. Voltam kivizsgáláson, ami kimutatta, h a méhnyak túl szűk ezért nehéz lesz a teherbeesés a dokim szerint.

Figyelt kérdés

Hőmérőzök minden reggel, ahol nagyjából tudtam mikor volt ovulációm. Utolsó mensi napja április 26-an volt, ovulációm május 18-an volt, mi már aznap és előtte is többször együtt voltunk a párommal 11-től, kétnaponta).

Iszonyatos és folyamatos éhségérzetem van kb 3.napja,neha meg is szédülök,megjön érzés is van es a melleim el vannak nehezedve, érzékenyek, de egyenlőre nem annyira érzékeny mint sokan azt írják... egy éve próbálkozunk a babával...


2016. máj. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

De a gyógyszertárban nem figyelmeztettek, hogy a Mastodynon csepp homeopátiás készítmény és ezért nem segít a teherbeesésben? Az orvosod sem mondta, hogy hiába iszod?


Először is orvost és gyógyszertárat váltanék, másrészt elmennék endokrinológushoz, hogy megnézze, miért rendszertelen a ciklusom, ez egy egyszerű 3. és 21. napi vérképből jórészt kiderül. Sőt, ha már egy éve próbálkoztok, jöhet egy alapos kivizsgálás is!

2016. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy homeopátiás szar. Semmit nem fog segíteni. Fogadd meg #1 tanácsát!
2016. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Franciaországban élek, a Mastodynon cseppeket a párom nővére ajánlotta, itt nem is lehet kapni szóval rendeltem. Nagyon sokat olvastam róla,nagyon sok nőnek segített beállítani a ciklust, arról nem is beszélve h a párom nővérének is elvileg nem lehetett volna babája,aztan a cseppeket szedte 3-4 hónapig és teherbeesett.

Mutattam a noiorvosomnak, nem talalt kivetni valót benne h szedjem. Mellékhatásai vannak,viszont az éhségérzet nincs közte. Szedek még vitaminokat, rengeteg B vitamin van benne, nem tudom h az okozhatja e ezt.

2016. máj. 29. 17:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem :)
2016. jún. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!