Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tud olyan orvost írni valaki...

Tud olyan orvost írni valaki priviben, aki terhesen a 12. hét után is felírja a metformint?

Figyelt kérdés

Velem az 1. terhességnél a második trimeszterben leépíttették, brutál terhességi cukrom lett precíz végig tartott diéta mellett, két tollnyi inzulint szúrtam, a máasodik terhességem alatt viszont engedték végig szedni, diétát tartottam, és minden cukorvizsgálatom tökéletes lett.

Most megint terhes lettem, van 3 havi metem, de nagyon szeretném tovább szedni, szerintem érthető okokból.


2016. júl. 1. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házidokid nem írja ki?
2016. júl. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig szedtem, nekem bárki kiírta, az endokrinológusom, a háziorvos, a nőgyógyász és az üzemorvos is, sosem volt ezzel fennakadás.
2016. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egy endokrinológust kérdeznék meg erről. ki írta fel a 2. terhesség alatt? azzal nem tudod kiíratni?


egyébként az én endokrinológusom azt mondta, a 12. hét után is szedhető, csak nem használ. Szóval ő tuti kiírta volna.

2016. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem használ? Aki IR-es, az értelemszerűen terhesen is IR-es én inkább azt nem értem, aki abbahagyatja a kismamával a 12. héten, "mindegy" alapon, akkor ennyi erővel nem terhesen is mindegy. Szoptatás miatt hagytam csak abba a terhesség vége felé, hízni is kezdtem, mint egy malac, ahogy szülés után is.
2016. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok! Nagyon köszi, hogy írtatok. A házidokim nem partner, ő írogatja nekem nem terhesen, terhesen viszont azt mondja, protokoll szerint nem szedhető gyógyszer a met. Nem hajlandó terhesen felírni.

Eddig a nődokim írta fel, de már az ország másik végében élünk, most Pestről ha írnátok bárkit, akinek van magánrendelése, lehet az endos doki, diabos, nődoki, bárki, csak egy név kéne, hogy kihez menjek. Mert pl. nincs nődokim, és akkor már olyanhoz indulnék, aki ezt is támogatja.

Szóval köszi a válaszokat, de nevet kérek szépen! privibe is lehet természetesen. Életmentő, köszi:-D

2016. júl. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!