Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával tényleg...

Második babával tényleg hamarabb látszik a pocak? És korábban érezni a mozgást mint az elsővel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Első babával kb félidőig semmi nem látszott. Másodiknál pedig nagyon korán, már 2-3 hónaposan. A mozgását is hamarabb éreztem.
2016. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hamarabb látszodott bár az elején tényleg csak puffadás volt a 8. hétig.10. hét körül konkrétan rákérdeztek. A második babát 1 héttel éreztem hamarabb az elsőnél.
2016. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint elképzelhető, hogy a második gyerkőccel 11-12 hetesen már kerekedjen a hasam alja :)

Mindig volt egy kis felesleg a hasamon, de most már máshogy néz ki, mint pl egy héttel ezelőtt.

2016. júl. 4. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Én alapból úgy néztem ki mindig mint aki az 5-6. hónapban van, nem tudom melyik babànàl làtszódott előbb hogy nem csak fesleg, de a màsodikat később éreztem (17. héten)
2016. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem később látszòdott,most 23 hetesen látszott valami ruha nélkül épphogy mint aki beebédelt,30 hetesen már látszott egy kis pocak ruhában is,most 12 hetesen már éreztem. Az elsőnél 21 hetesen látszòdott ruha nélkül de 24 hetesen már ruhában is 16 hetesen éreztem. Mondjuk alapbòl kicsi és kicsi volt mindkét terhességnél a pocakom, ilyen az alkatom.
2016. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másodiknál 10 hetesen többen megkérdezték jól látják e h terhes vagyok 😊 És hetekkel hamarabb éreztem a mozgást pedig elsőnél hátsó fali,másodiknál mellső fali volt a lepény.
2016. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam is hamarabb latszodott, de nem ilyen extran. Az elsovel kb 24 hetesen, masodikkal kb 20 hetesen (szoval akkor is mar felidoben jartam).

En nem ereztem hamarabb a mozgast, es azt se koran kb 20 hetesen mindket esetben.

Harmadik gyerkocnel 16 hetesen mar (aki ismert) rakerdezett, de idegen sztem siman nezett csak picit porrohosnak 😀

En csak a harmadik gyerkocot ereztem lenyegesen korabban mozogni.

2016. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!