Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten "fogadtátok...

Hányadik héten "fogadtátok fel" a szülőorvost?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy hányadik héten beszéltetek a szülés levezetésének elvállalásáról a szülőorvossal. Gondolom vannak még rajtam kívül olyanok, akik az első vizsgálatok után orvost váltottak.
2016. júl. 4. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a héten fogom. 23 hkm.
2016. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a szerződéskötésig kell dokit választani (35.hét), én akkor terveztem. De aztán sajnos kellett amniocentézis, és az azt végző genetikus a 18. héten megkérdezte, akarok-e nála szülni, mert érdekes az esetem. És akartam.:)
2016. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 17 hetes de pénteken mar találkozunk a szülésznővel. Mondtam neki h dec a várható időpont, amire finoman annyit mondott h még el tudna vállalni. Uh jeleztem h szeretnem akkor azt a helyet megbeszélni vele. Igy most penteken fixaljuk le, de annyit mondott h a 35 vagy 36ik hétig kell eldönteni ha akarsz valasztai orvost vagy szülésznőt.
2016. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is amiatt kérdezem, amit az utolsó válaszadó írt ("17. héten még el tudja vállalni") Sokaktól hallottam, hogy a terhesség későbbi szakaszában már azt a választ kapták, hogy nem tudja elvállalni a szülés levezetését, mert sok kliense van már arra az időszakra kiírva.


Akkor én a 12 héten még nem késtem le semmiről, ugye?

2016. júl. 4. 10:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve.
2016. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27 hetesen, ma fogom felkérni, én magánba járok hozzá, az elsőt is nála szültem, remélem nem esek pofára! :D
2016. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 35 hetesen valtottam,igaz annak az volt az oka,hogy akihez jartam szulest nem vallalt es ennek a masik dokinak " passzolta" at a betegeit...A masodik terhesseget annal kezdtem mar,akinel az elsot szultem,de idokozben elkoltoztunk,igy 25 hetesen valtottam ..Most kezdetetktol hozza jarok,elso alkalommal mar mondtam,hogy szeretnem,ha vegigvinne a terhesseget es a szulest..azt mondta,hogy majd a 30. Het környékén konkretizaljuk.
2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16 hetesen.
2016. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én elmentem sztkba hogy biztosra megállapítsák a terhességem, és amint ez meg volt, 8. hét körül kinéztem egy orvost, elmentem hozzá és megkérdeztem tud e vállalni...megvizsgált ő is, megállapította a terhességet és visszahívott 12. hétre..így jobban meggondolva, ezt a 8. heti alkalmat ki is hagyhattam volna, hiszen a 7. héten voltam, akkor megállapították uhvan hogy van szívhang, a 8. héten teljesen felesleges volt elmenni, elég lett volna a 12. heti uhn felvenni vele a kapcsolatot...de mindegy, utólag okos az ember. szóval nem vagy elkésve...ha most van 12 hetes, gondolom március végére várod a babát, akkor egyébként nem szoktak nyaralni menni, tehát gondolom az meg már mindegy neki hogy 5 szülést csinál e egy nap vagy hármat...biztos el tud vállalni
2016. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Január végére várom a babát :)


Amúgy ismerős ez a "potyára dokihoz menés", mert nekem már két ilyen fölösleges látogatásom van :D Jobban mondva majdnem 3 :) Az első a terhesség megállapítása, mert csak 4+1 voltam (de a rendszertelen menstruáció miatt akár 7 hetes is lehettem volna), aztán amiatt lett még, mert a nőgyógyászom nem vállalt szülést, így lerövidítettem az időszakot, 3 hét helyett 2 hétre mentem egy másikhoz, akiről kiderült, hogy csak magánban vállal, szóval most a harmadik dokihoz megyek hamarosan.

2016. júl. 4. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!