Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákhoz szól a...

Olyan kismamákhoz szól a kérdésem akiknek nem volt fogadott orvosuk és szülésznőjük. Megbántátok, hogy nem fogadtatok? Hogy viselkedtek veletek a szülés alatt és után? Mennyit foglalkoztak veletek? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A második gyereknél már nem volt fogadott dokim,és szülésznőm sem.De nem bántam meg,mert nagyon rendesek,normálisak voltak,igaz azt hozzá kell tennem,hogy rajtam kívül csak egy nő volt még szülőszobán,de Ő még nagyon az elején volt a dolgoknak.Ha többen szültek volna nyilván nem irányult volna rám annyi figyelem.
2014. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom, szülésznőm,de maximálisan elégedett voltam az ellátással, sokáig vajúdtam, és többször volt,hogy éjjel sétáltam,és jött a szülésznő,hogy csináljunk egy nst-t hátha szülhetünk végre! A dokik is mind nagyon figyelmesek és rendesek voltak, maximális odafigyelést kaptam! Következő szülésemnél sem fogadtam orvost/szülésznőt.
2014. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez azert fugg attol, hogy hol szulsz


pl. Pesten az Uzsokit sokan dicserik orvos es azuleszno nelkil is. En ma-holnap,szulok ott, tapasztalatom meg nincs. Elso gyerkoc nem itt szuletett. Viszont nincs dokim, de eddig semmi bajom nem volt a korhazzal, pedig sokat mentem az elmilt idoben a szuleszetre.

2014. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem már, egyszer sem volt fogadott dokim, se fogadott szülésznő, sztk-s rendelésre jártam végig. Egy kellemetlen esetet sem tudnék neked mondani, pedig voltam jó néhányszor a két terhesség alatt, ráadásul gondok is voltak már a 2. végén, 3hétig majdnem naponta kellett járnom. De ugyanúgy jól bántak velem, mintha fizettem volna érte nekik. Harmadjára sem csinálnám másképp. Debrecen, Kenézy.
2014. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok,mindkettőt a Bajcsyban szültem
2014. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit aggódok mert a párom se tud majd mellettem lenni.
2014. jan. 9. 12:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Veszprémben szültem 2x egyszer sem volt fogadott dokim, maximálisan elégedett voltam a szüléssel és ahogyan foglalkoztak velem. Most a 3.-nál sincs (ja és szülésznőt sem fogadtam)
2014. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mellettem sem volt ott a férjem,de nem volt semmi gond!
2014. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szintén első vagyok,az én párom sem volt mellettem,itthon volt a lányunkal
2014. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam, igen.

Addig nincs jelentősége a lefizetett személyzetnek, amíg valami komplikáció nincs.


Most, a másodiknál saját dokim lesz és olyan kórházban szülök, amit én választottam, nem ott, ahová tartozom.

2014. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!