Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan és hány hetesen...

Ki hogyan és hány hetesen jelentette be, hogy babát vár a családban? Hogyan titkoltátok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Mi igy fogjuk: anyosomnak

- kap egy levelet nevtelenul csak az o neve lesz rajta, felado nem. Amikor megyunk hozza aztmondjuk a postaladaban volt.

Lesz benne egy kepeslap, ami viragmintas, ez all majd benne.

"Szia, Tudom, hogy nagyon vársz Engem Nagymama, nemsokára èrkezem , szeretettel Leendő Kisunokád"!

Szuleimnek :

Lehet h ìgy

- beszelgetes kozben beszurom, hogy amugy jovore (itt a datum) ne tervezzenek semmit mert programunk lesz. Kozben ferjem tolt egy rovid italt es azt mondja " hat igen, akkor ezt igyuk a nagyszulokre":)

Baratnoimnek:

-szerinted ez ket csik?

-igen lesz a valasz..

- na en hulye, akkor ezert kesik harom honapja.

2016. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

A szuleimnel masik otlet:

UH foto es a hatoldalara irva

Sziasztok!

Pici vagyok es torekeny. De nemsokara nagy leszek es rosszcsont!

Nemsokara èrkezem(datum nagyjabol), kèszüljetek !:)

Szeretettel szuletendo unokatok.

2016. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Ki hogyan szeretnè.. nincs tulspilazva , csak ilyenek vagyunk.:)
2016. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem vagyunk az a tulgondolos meg tultervezos fajta, szimplan csak elmondtuk, hogy jon az unoka meg hogy jon a kisteso. A ferjem es a sajat szuleimmel is szerencsere jo a viszony, tehat mi az elso ultrahang utan elmondtuk.
2016. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
kissé tulspilázzák"de begyöpösödött itt valaki :) anyosnak két petezsákos ultrahangot megmutattuk, párom egy bulin a haveroknak felállvapohárköszöntőként bejelentett hogy ikreket várunk.mikor pozitív lett a teszt ,egy szíves szatyorba raktam a tesztet meg egy könyvet apáknak meg az én első babaruhám(még megvan)és egy apapucs" (egy disz falipapucs.ebből összerakta hogy baba van :D kiment az erkélyre és kezeit arcára tette felnézett az égre"uristen"szóvalörült. (sajnos egyik felszivodott két hónaposan)30 hetesen kérdeztem a nemét és karácsonyfa alá egy fiúpólót raktam igy tudta meg párom a nemét.és terhesfotó fiúcipővel a kezemben,ez ment fb-ra az ismerősöknek....jó egy kis játékot belevinni a dologba.mókát.
2016. júl. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevelöanyám tudta hogy tesót tervezünk. Szóval ő várta a teszt eredményét. Hát nem kellett sokat várnia,második hónapban sikerült. Anyuékat felhívtam. Mamának mondtam és ennyi. Anyósnak telefonon mondta párom el,hogy unokája lesz. Ő meg mondta hát a kislányom már olyan neki. Párom mondta,akkor lesz mégegy. Ő várja a legjobban. BArátnők is tudták hogy tervben,szóval én nem keritettem feneket a dolognak. Az első meglepő volt mindenkinek,mert fiatal voltam és hát az apja nem volt megfelelő ember rá,de hálisten mindenki látta,hogy megállom a helyem ahogy csak tudom. Most én részemről csak annyit mondtak korai,viszont imádják a páromat,ő jó végre hozzám,szóval nem izél senki.
2016. júl. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a job edes Istent lehet lepontozni azon, hogy valaki igy szereti kozolni, valaki ùgy.. mar megbocsassatok , de ami nektek nem tetszik az masnak egy pont az eleteben, amit szeretne poenosan. Otletesen megèlnI.. en sem pontozom le azt, aki csak annyit mond terhes vagyok.

Gyerekes dolog, hogy nem tartjatok tiszteletben ki milyen stilusu ember, es megcsak nemis a kerdesre valaszoltok. Ha latjatok milyen kerdes minek jottok ide? Gondolon beszólni, lehurrognI.

Ilyen emberek nelkul nagy lenne itt is az egyetertes. Felnott modjara tekerjetek tovabb!

2016. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy sejtettem, hogy terhes vagyok, anyuval beszéltem, tehát ő(meg a nővérem), az elejétől tudták, a párom szülei 7 hetesen, mikor uh-n bebizonyosodott. Leültünk és elmondtuk. Rá egy hétre a tesóinak is.
2016. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem inkább kínos a nagy hűhó,m körítés. Lehet kicsit kreatívan, de törekedni kell az ízlésességre. Amit az első ír, az nekem nagyon megjátszós, színészkedős, túl mű.
2016. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez a "szerinted ez Két csík" meg....nem tudnám eldönteni, h most te vagy a h.ülye vagy engem néznél annak vagy most miért dörgölöd az orrom alá a tesztedet. Elég lenne annyi is, h jó hírem van, babánk lesz.
2016. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!