Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan és hány hetesen...

Ki hogyan és hány hetesen jelentette be, hogy babát vár a családban? Hogyan titkoltátok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

10# egyaltalan nem mű, es megjatszos, nagyon szoros a kapcsolat a szulokkel, anyossal! Mi egyszeruen csak igy szeretnènk, tetszett nekik eloszor is.:)

Volt nagy orom, vicces volt es jot nevetunk ma is! Attol h te mas velemenyen vagy abszolut semmi jogod mas eletesemenyet munek nevezni. Sem megjatszasnak. Sekelyes gondolkozásmódra vall. Sajnállak! En elfogadom ha vkinek nem tetszik.. de ez a hatar nalam. Hogy valaki munek nevezze ...

2016. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11# vegul ma jol sult el, es mivel jo baratnok vagyunk nem hittek h hulye vagyok sem h en annak nezem oket, nagyon orultek. Ismernek h ilyen vagyok.
2016. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyukámnak csak annyit, mondtam, hogy nagyi leszel 😃 nem bírtam ki szval rögtön a tesztelés után miko ő is magához tért reggel, elmondtam neki 😃 apámnak és az élettársának amikor látogatóba jöttek hozzánk akkor mondtam, hogy csukják be a szemüket és kaptak 1-1 cumit. Hirtelen nem értették, mert ők is babát terveznek 😅 A család többi része még nem tudja, valahogy nem érzem szükségét, nem akarom, hogy mindenki ezzel foglalkozzon 😕


19hkm

2016. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!