Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nehezen viseli a...

Más is nehezen viseli a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés

Imàdom ahogy mozog csodás érzés de most màr fàj.Eddig rúgott jobbra-balra,nem volt gond csak a hólyagom volt érzékeny.Most màr viszont mintha nagyot nőtt volna szinte érezni hogy nincs helye,erősen kinyomja magàt ,ráadásul mintha mindig a hólyagon lenne valamije onnan tolnà el magàt így sűrűn pisilek.:)

Ti is így élitek meg vagy van aki fel se veszi a mozgások erősségét?

30 hkm.


2016. júl. 5. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó hónapok/hetek erről szólnak, hogy már sehogy sem jó.

Szerintem csak néhány szerencsés kismama létezik, akinek "semmi gondja" sem ezzel, sem mással.

2016. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ENgem sosem zavar, igaz a fiam nem is rugdosott soha nagyon erősen, csak mocorgott inkább.
2016. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 30 hetes vagyok,nekem is sokszor fájdalmas egy-egy mozdulata. Ezt a meleget is nehezen viselem...Még 10 kemény hét..
2016. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fáj ha rúg. Meg az is amikor nagyon kinyomja magát egy oldalon. A legrosszabb, amikor a tüdőm rúgja, vagy amikor a gyomrom rúgja, mert attól már volt hogy hánytam is. Főleg, hogy pici hasam van, a baba meg már bőven 2 kg felett van.

33hkm

2016. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!