Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti, hogy viselitek...

Kismamák, ti, hogy viselitek a kánikulát?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ha valaki semennyire sem birja a meleget, rosszul van tőle?

2016. júl. 6. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem terhesen is rosszul voltam a melegben, most terhesen még rosszabb. Állandóan légszomjam van, alig élek. Néha el is ájulok. Alig várom már, hogy vége legyen, ha szerencsém van, akkor még a hónap végén megszületik. Ha nem, akkor Augusztus elején (akkorra vagyok kiírva).

34hkm

2016. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi extra! Jól viselem. Nem vizesedem, nem fulladok, kevés kiló is vagyok, így nem is érzem magam terhesnek! :)

30 hkm

2016. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapból nem bírom a nagy meleget, de most ha lehet, még rosszabb. Minden egyes kis lehűlésért nagyon hálás vagyok. Ventillátor mellett, sok és még több folyadékkal kibírható. A lábam is bedagadt már, igaz, csak egyszer. Légszomjam nekem is van, de inkább csak éjjel. De gondolom, annak nem csak a meleg az oka, hanem hogy a növekvő méh nem hagy helyet az egyéb testrészeknek, például a tüdőnek. Ugyanezen okból enni is csak lassabban tudok, mint egyébként (iskolás korom óta gyorsevő vagyok), mert gondolom az ételnek is olyan nyomi helyen kell átmennie. Kezdek rájönni hogy ez a "szíve alatt hordja a gyerekét" frázis nem vicc és nem is olyan vicces dolog. És még csak a 24. hétben járunk, mi lesz később?
2016. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A meleget még csak-csak elviselem, de ami most is van itt, h jön a hidegfront, már csapkod az eső, na ettől a falnak megyek. Alapból alig kapok levegőt legtöbbször, de ilyenkor pláne. Úgy fújtatok ilyenkor, mint egy gőzmozdony, pedig nem híztam sokat, nem is vagyok túlsúlyos és mégis. Gondolom, ahogy előttem írták, az átrendeződött szervek miatt.

Egyébként mindig nyárpárti voltam, szeretem a meleget, csak most valahogy nem úgy jön le mint az eddigi nyaraknál :)

28 hkm

2016. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amúgy sem bírom a meleget mert nem jó a tüdőm, nem kapok levegőt. Gyakran előfordul velem hogy muszáj a fagyasztót kinyitnom és onnan szívnom levegőt mert különben megfulladok... Utálom a nyarat, mindig is utáltam minden szempontból.

Még az a szerencse, hogy télen fogok szülni, én is akkor születtem.


13+3 hkm

2016. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!