Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetemet töltöttem hétfőn....

36. hetemet töltöttem hétfőn. Szerintetek?

Figyelt kérdés
36hetes lettem hétfőn,de ma mintha elment volna a nyákdugó.Szerintetek akkor még a héten meglesz a baba?mit csináljak ilyenkor?csak várjak szépen itthon?első baba lesz,azert nemtudom mivan ilyenkor.
2016. júl. 6. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nyákdugó volt?


Így nézett ki?

[link]


Az egész távozott, vagy csak egy darabka?

Egyik terhességemnél nekem is a 34. héten távozott egy darab, de az még vissza is tud termelődni.

2016. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt hanem veres szinü és kb mutato ujnyi köröm nagyságú.Akkor nem az egész távozott csak egy kis darabka?
2016. júl. 6. 17:33
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat véres
2016. júl. 6. 18:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak egy darabka volt. Nekem 37 hetesen tavozott, megis a kiirt datum utan szultem. A nyakdugo nem garancia, hogy hamarosan beindul
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akár túl is hordhatod. Nem kell semmit sem tenned. Annyit jelent hogy élvezetes nyilni semmi mást! :) Kitartás :)
2016. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elkezdtel nyilni. Bocsánat telefon kijavit :/
2016. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek.csak hirtelen meg voltam ijedve :) de akkor ezek szerint minden ugyan ugy lehet mint eddig.mármint nemkell több pihenés vagy valami?
2016. júl. 6. 19:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen ment el egy kicsi aztán 39 hetesen először nyálkás óriási mennyiségű valami majd ezt folyamatos barnás folyás követte ami már tágulásos vérzés volt, az eleje meg szerintem nyákdugó. Nyákdugóhoz képest 24 óra múlva már megszületett a baba de a kis darabhoz képest még sok hét telt el.

De lehet folyamatosan követi a többi "részlet" nálad és még a héten megszülsz.

Igen, várjál szépen otthon, mást nem igen tudsz tenni.

2016. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem már C2111 volt a méhszáj 37 hetesen szóval tényleg elkezdtem ezután nyílni. Pihenni nem kell, hiszen nem baj, ha jön a baba. De a szex-el óvatosan, teljesen nyílt méhszájjal én mondjuk nem kérdeztem az orvost lehet-e, amúgy se mertem, ezután nem voltunk együtt már.
2016. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,rendesek vagytok nagyon.a héten még koraszülöttnek számitana nem?remélem még picit vár bennt.:)hétfőn kell orvoshoz mennem ott ugyis kiderül majd mi a helyzet :)
2016. júl. 6. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!