Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most töltöttem be a 9. hetemet...

Most töltöttem be a 9. hetemet. (terhesség) Eddig nagyon rosszul voltam, de a rosszulléteim csökkentek ez elmúlt napokban. Ez nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Nincs vérzésem,nem érzek semmi különöset.

Másnak volt már ilyen?


2010. márc. 20. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem, ugyanígy 9 hetesen. Rohantunk is a dokihoz (a legközelebbi rendelésre, nem azonnal be a kórházba), de minden a legnagyobb rendben volt. Mondtam, hogy elmúltak a kellemetlen tünetek, azt mondta a doki, hogy örüljek neki. Megvizsgált és megnyugodtunk.
2010. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor én is menjek be?

a héten voltam uh-on és akkor minden ok volt.

létezik hogy ilyen hamar elmúljon?

Egy kicsit még van de meg se közelíti az előzőeket.

2010. márc. 20. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha a második terhességemnél ez fog történni, akkor én már nem fogok bemenni pánikolva. Ha úgy gondolod, hogy ez megnyugtat, akkor menj be a legközelebbi rendelésre, de én biztos vagyok benne, hogy minden rendben van! :)
2010. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy 2 hete volt egy kis vérzésem és azonnal berohantam,akkor se volt semmi baj.

Nem akarom hogy hülyének nézzenek.:_)

Én egy pánikolós kismama vagyok sajnos.

2010. márc. 20. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem a 10. héten gyakorlatilag az összes tünetem elmúlt a szagundoron és a mellfeszülésen kívül.Nincs két egyforma terhesség.Van, akinek hamarabb elmúlnak a kellemetlenségek.Ennek biológiai okai is vannak.A sárgatest hormon (ez is felelős a rosszullétért a HCG mellett) szerepét kezdi átvenni a méhlepény, ami most kezd kialakulni.A továbbiakban a méhlepény termeli a terhesség fenntartásáért szükséges hormonokat.Minden rendben van Veletek!
2010. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is mindennel berohannék a dokihoz ha lehetne.

Keresd ki a megyei kórház nőgyógyászati ügyeletét a telefonkönyvben, ha van ilyen, én a szekszárdit hívtam fel a háromnapos ünnepkor, mert barnáztam, hogy mit csináljak. Teljesen megértőek voltak.

Normális hogy aggódsz, az ember ilyenkor sokat figyel befelé; ha sok a tünet és nagyon rosszul vagy, az a baj, ha nincs tünet, akkor hova lett... én is így vagyok:)))

Nézd meg a kismamablog nevű oldalt, ott is jó dolgokat lehet olvasni, én ide járok tájékozódni meg oda.

Azt hiszem, nagyjából 20 hetesen kezdem el ezt az egészet élvezni:))

Habár ha meg már mozog, akkor azt fogjuk figyelni, hogy ma miért olyan keveset mikor tegnap olyan sokat :))))

2010. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszotokat,délutánra visszatért a hányingerem:_)

túlaggódom a dolgokat,de ti 3 év után több lombik után nem ezt tennétek?

2010. márc. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!