Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi határozza meg azt, hogy...

Mi határozza meg azt, hogy valakinek van rosszullét a terhesség elején és vannak olyanok is akiknek nem?

Figyelt kérdés

Azt nem mondhatjuk, hogy az anya szervezete, hiszen sok olyan esetről tudok amikor az egyik terhességnél egyáltalán nem jelentkeztek a rosszullétek, a másiknál viszont bepótolta az elsőt is.


Mitől függ, hogy egy adott terhességnél megjelenik a rosszullét/hányás vagy sem?


2016. júl. 7. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

En csak olyanokat ismerek akiknel minden gyereknel emelyges hanyas v egyiknel sem.Az anya szervezete hogyan reagal a magas hormonszintre.

Az elsonel reggeli 6-24ig volt konstans emelygesem a masodiknal 0-24ben.

2016. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyai szervezet reakciója a hormonszintre. De ez nem állandó. Ha valaki az első terhességénél hány, a másodiknál lehet, hogy nem hány. Vedd példának a fogamzásgátló hormonokat! Ha abbahagyod 2 évre, tök máshogy reagálhat a szervezeted, mikor újra elkezded.
2016. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó példa a fogamzásgátló, nekem semmi bajom nem volt belőle majd tartottam 1 év szünetet és amikor ugyanazt újrakezdtem (mivel korábban bevált) nem bírtam enni, libidóm se volt, 2 hétig volt megvonásos vérzésem de még a második levéllel is, a harmadiknál már nem derült ki mert azt nem kezdtem el.
2016. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mázli faktor.
2016. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!