Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egésznapos rosszullét mitévő...

Egésznapos rosszullét mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

11.hetes iker kismama vagyok...

Egésznap hányok avagy a vízt is undorral iszom... és fáj a gyomrom... egésznap egy tányér paradicsomos káposztát ettem... nagyon kimerült vagyok szédülök is..más ennivaló sajnos kijön belőlem...nagyon féltem őket hogy nem kapnak annyi tápanyagot amennyi nekik kéne..hisz még saját magamnak sincs erőm...

Mitévő legyek? Azon gondolkodom hogy talán a kórházban tudnának valahogy segíteni.

:(



2016. jún. 16. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana felhívni az orvosod,ha nincs akkor bemenni a kórházba,ott adnak hányinger csillapító infúziót.nem annyira a tápanyag hiány,mint inkább a kiszáradás okozhat bajt.ha eszel valamit,mindenképp valami könnyűt,pl pirítóst,sós vízben főtt krumpli stb.
2016. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elkaptál valamit vagy szoktál rosszull lenni? Ne aggódj nem lesz bajuk a babáknak. Ők elveszik tőled ami nekik kell. Ha majd tudsz enni egy picike kólát meg ropit rágcsáljt. De csak lassan. A folyadékot is kanalazzad úgy igyad mert úgy a nyálkahártyán kereszetül szívódik fel és nem fog kijönni. :) Remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

deadalon és rennie. én vészes hányós vagyok/voltam, ezt mondták, hogy szedjem, és segített. a babával is minden rendben. de menj be a kórházba, ha kiszáradsz az nagyon nem jó, és lehet hogy vészes hányásod van.

31hkm

2016. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a B6ot ajánlotta a dokim, de sajnos tabletta formában kihánytam így inkább pezsgőtablettában próbáltam reggel elkortyolgatni 1-2 óra alatt, sajnos ha gyorsabban ittam meg azt is kihánytam, de segített :)

Én 15 kilót fogytam a hányástól és borzalmasan aggódtam a baba miatt, de a doki azt mondta, hogy Ő úgyis elveszi ami neki kell. Én még háztartási kekszet rágcsáltam és sima vizet vagy teát ittam mellé, de volt olyan, hogy konkrétan 2 napig sem egy deci víz sem pedig egy falat étel nem maradt meg :/


Kitartást! Hamarosan remélhetőleg jobb lesz!


16hkm

2016. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!