Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van olyan aki...

Kismamák! Van olyan aki egyáltalán nem volt rosszul a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Annyira egyáltalán nem, hogy még émelygés sem jött elő eddig. Sem mellfeszülés, sem derékfájás, konkrétan semmi. Ez normális?


11+3 hetes kismama


2016. júl. 7. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm. Neki semmi panasza nem volt. Egyszer se volt hányingere, a melle se feszült, ezt azért tudom, mert egyszerre voltunk kismamák és ő aggódott emiatt. De nem volt semmi gond.

Nekem is elmúlt minden 8 hetesen, előtte a mellem feszült és hanyingerem volt. Mivel 12 hetesen szokott elmúlni furcsálltam egy kicsit de nem volt semmi gond. :)

Nem vagyunk egyformák és minden terhesség más.

Egyébként 6 hetesen meg javában hánytam mégis futni kellett az ügyeletre progeszteronpótlásért. Szóval a 2 dolognak semmi köze egymáshoz.

2016. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első babàmnàl semmi nem volt. Még csak émelygés se. Később jött a derékfàjàs, de sérves vagyok igy az alap volt. Làny lett Most màsodik babàval hetekig hànytam. Mikor még csak mensi előtt voltam màr akkor fàjt a mellem. Most még nem tudom a nemét
2016. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak a végén 38.-40.hét körül nyilván a baba súlya miatt volt ágyból kikelés után kismértékű derékfájás,ami mozgásra elmúlt.
2016. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünet, egészséges babucim született. Ne aggódj, örülj neki
2016. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt az első trimeszterben egy annyira enyhe, pár pillanatig tartó émelygés, hogy nem terhesen fel sem tűnik. És ennyi. Fiam lett.


Semmi különösebb tünetem nem volt, az elején volt egy pár hétig tartó álomkór, de kb. ennyi.

2016. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

No, akkor nem vagyok egyedül ezzel :)


Mindenki azt mondja, hogy egyértelműen fiam lesz, ha nem voltam hányós :P De látom már itt a válaszadók között is van olyan, aki megcáfolta a "falusi teóriát" :)

2016. júl. 7. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát néha volt egy kis émelygés, de semmi brutális, azt se tartom kizártnak, hogy beképzeltem, felnagyítottam. Mert érdekes módon minig akkor volt hányingerem, mikor gyűlés volt a nagyfőnökkel :D
2016. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyi bajom volt csak, hogy a mesterséges illatokat sokkal intenzívebbnek éreztem, de nem volt hányás, émelygés. Lányom lett. Barátnőm tesója kétszer volt bent a kórházban vészes hányással, fia lett.
2016. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon enyhe mellérzékenységen kívül semmi nincs. :) pedig néha szeretném, hogy tudjam, hogy terhes vagyok :D
2016. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi tünetem igazából,én mindig azt mondtam, hogy ha nem maradna el a menzim,nem érezném,hogy mocorog és nem nőne a hasam,akkor észre se venném,hogy terhes vagyok :) most a vége felé már megfájdul a hátam,ha sokat ülök vagy állok, és dagadnak a lábaim. A pocakomat is néha nehéznek érzem,de ezek már a finish tünetei :)

38 hkm

2016. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!