Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás terhesség alatt. Ez...

Barnázás terhesség alatt. Ez annak számít?

Figyelt kérdés

24 hetes kismama vagyok, pont ma voltam dokinál, de ezt elfelejtettem megkérdezni. Babával minden ok, teljesen zárt vagyok, hematómára illetve lepényleválásra utaló jel nincs. 2-3 napja a tisztasági betéten barnás foltot lehet látni. WC papíron nincsen semmi, így nem tudom ez barnázásnak számít-e.

Annyi, hogy e.coli bacit találtak, amire kaptam ma antibiotikumot. Ez okozhatja a fenti problémát?


2016. júl. 6. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy okozhatja-e, nekem 12-13 hetesen volt egy enyhe barnázásom és fertőzésen kívül nem találtak semmit. De fertőzés az volt sajnos. Nem volt gond végül.
2016. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem még élénk piros vérzés is volt 22. héten. Nem volt baj, a méhszájam lett nagyon érzékeny, onnan jött a vér.

Azért mindenképpen beszéld meg az orvossal! Jobb félni, mint megijedni..

2016. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!