Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be vállaltátok a 4. gyermeket?

Be vállaltátok a 4. gyermeket?

Figyelt kérdés
Pusztán a kíváncsiság hajt,nyilván senki nem a "többség"szavazat alapján dönti el hány gyermeke van lesz!Elég régi kérdéseket talàltam ezzel kapcsolatban azért teszem fel a kérdést.Milyen "nehézségei"vannak mondjuk ha van a családban ovodás iskolás korú gyermek is!Hogyan birjátok az éjjeli riadot a nappali talpon levést. .. ???

#Negyedik gyermek #vállaltátok?
2016. júl. 8. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
off,de engem is érdekel
2016. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kezdetektől 4 gyereket terveztünk, 4 is van, bár a tervek szerint más felosztást képzeltünk.


2 ikerpárunk van.


Szóval ha amúgy nem tervezek 4. gyereket de besikerülne gondolkodás nélkül megtartanám.


Nekem csak segítséggel megy, szerencsére van is segítségem. A nagyok 3,5 évesek, a picik 2 hónaposak

2016. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Mi bevállaltuk hátha kislány lesz,mert egy kislányunk már volt és megpróbáltuk hátha.

6 éves kislány

4,5 éves kisfiú

3 éves kisfiú

10 hónapos kisfiú

így vagyunk most.

Hát nem mondom,hogy egy leányálom.Hâla istennek a férjem sokat segít és már a lányunk is,néha a 4 és fél évest is rátudjuk venni dolgokra.Most nagyon kusza minden.A legnagyobb most megy iskolába,a 3 éves oviba,a legkisebb nemsoká 1 éves.Sok sok türelem kell,és nagyon megéri mert imádják egymást,persze azért van nem kevés veszekedés köztük.Annyi szerencsénk van hogy a legkisebb is már átalussza az éjszakát(9-7-ig),így tudunk aludni.Most hogy nyári szünet a lányom pl ezen a héten balett táborban volt(persze csak reggeltől délutánig de naguon el volt fáradva),2 hét múlva a 3 nagyobb úszótáborba megy,na akkor napközbe milyen nyugi lesz,csak egy gyerek :)

2016. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
5 lanyom van. Teljesen rendben vagyok. Fitt vagyok es ude. Semmi problemam nincs. Se a lanyokkal se elettel.
2016. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 gyereket vállaltunk. 22, 18, 17, 7 és 5 évesek. A 4. akkor született, amikor a nagy közêpsuliba ment. 6 hetes volt, amikor a tanév kezdõdött. Így koràn keltünk, a nagyot vittem a buszhoz (tanyán élünk), a középsõket suliba, aztàn haza a picivel. Du ugyanez.

Közben meglett a legkisebb is. Mire a 4. oviba ment, a középsôk középiskolába, másik városba, mint a nagy. Reggel 2 irányba a buszhoz, kicsi az oviba, picivel haza.

A nagy már önàlló, 2 középiskolás van, a kicsi õsszel kezdi a sulit, a pici oviba jár. Tehát szeptembertõl busz, suli, ovi, majd meló, szerencsére helyben.

Sosem okozott gondot, még suliba is jártam évekig. Jól kell szervezni, és akkor kell aludni, amikor csak lehet.

2016. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Megmondom őszintén nem sok reményt fűztem a pozitiv vàlaszokhoz(amilyen sok a negatív kritizáló ember) Nálunk màr a 3gyerekünk hallatán "kiakadnak",mondván minek annyi?!Imádjuk őket . Ha újra kezdhetnénk mindent akkor sem tennénk máskèpp :-)
2016. júl. 9. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy gyereket szeretnék. Valamiért azt erzem hogy 2nek mar nem tudnék elég figyelmet adni. 4 gyerek pedig számomra egyenesen elképzelhetetlen. Szörnyü lenne ha nem tudnék nekik mindent megadni mert mindenből 4 kellene és valljuk be a mai világban nem olyan egyszerű
2016. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!