Kései fogantatás?

Figyelt kérdés

A szülési dátumomat át tették 15.-re 8.-ról mert szerintük később foganhatott a 12.heti ultrahang alapján.

Nyitva vagyok bő 1 ujjnyira, a méhszájam is felszedődött.

Persze csak 1 hét különbség de érdekelne ki járt már igy és mikor született a baby.

2.babánk!!!

39 hetes vagyok ha 15.re vagyok kiirva.



2016. júl. 8. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 12 nappal tették későbbre, mint az utolsó menses szerinti, mert ugyanúgy mint neked a 12 hetes uh alapján, nem felelt meg a korának.Nekem ugye ez majdnem két hét, neked 1 hét.1 hét-ide vagy oda, nem számít, teljesen mindegy, hogy a 38. vagy a 39.héten születik meg a baba, azt már soha nem fogod megtudni, hogy most késői fogantatás volt, vagy menses szerinti lett volna a dátum...

Én is kiváncsi leszek asz enyémre egyébként, mert mindig számon tartom mindkét terhességi hetet :) Meg amúgy is nagy babának mutatja az UH, úgyhogy nem bánnám, ha kibújna egy kicsit előbb!

2016. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én júli 3-ra voltam kiírva és július 18-án indították meg a szülésem..a baba végig kisebb volt 1 héttel az UH alapján, pont ennyi diffi volt a két lehetséges fogantatási időpontom között..mivel amúgy is szabálytalanok a ciklusaim, a doki is úgy számolt, hogy valószínű egy hetet túl fogom hordani....aztán persze még ahhoz képest is túlhordtam, de ez más tészta. valóban később foganhatott egy héttel, mert a magzatvíz teljesen tiszta volt, már pedig 15 napos túlhordás esetében ez aligha lett volna így
2016. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!