Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó helyen van a baba (12. hét)?

Jó helyen van a baba (12. hét)?

Figyelt kérdés

Már az első perctől folyton izgultam, hogy nehogy valami legyen a babával, stresszeltem hogy minden oké-e, mivel nagyon nehezen jött össze és alapbetegségem miatt veszélyeztetett is vagyok. Ezért a megnyugtatásomra kaptam ajándékba a férjemtől egy dopplert (szívhang hallgató).


Meg is hallgattuk a baba szívverését, gyors volt, erős, ugyhogy egy kicsit megnyugodtam.


Viszont az elhelyezkedése annyira furcsa.

Teljesen a jobb oldalamon volt, kb. bikinivonal magasságban, ott ahol a lábam összeér a testemmel. Már majdnem a lábamat ultrahangoztuk...

Normális, hogy a 12. héten ennyire oldalt van a baba?


2016. júl. 8. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van ott konkrétan ha ott hallottatok. Persze nyilván arra helyezkedik el valamerre de neki még annyi de annyi helye van odabent hogy egyszer itt egyszer ott van :)

Biztos minden rendben hisz 12 hetesen Már biztosan volt ultrahang vizsgálatod, és tudnátok ha rossz helyen van :) Nyugalom és gratulálok :)

2016. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a nőgyógyász mondta, hogy jó helyen van. Ezért is mondják, hogy aki parás ne vegyen otthonra szívhang hallgatót, mert csak magát stresszeli, ha nem találja a szívhangot, vagy kicsit szaporább/lassabb az adott pillanatban mikor egyébként meg jó, stb.
2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 hetes, oda úszkál, ahová szeretne, hiszen rengeteg a hely.
2016. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!