Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is játszottatok a babával...

Ti is játszottatok a babával a pocakban?! (Fény játékra) gondoltam. énis megtettem sokszor de nem reagál rá. Ugye nem lehet az h nem lát.32hetes kismami. Első babás vagyok és még aggódok mindenen szinte

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Édes istenem...ez az új divat, hogy szegény magzatot, már a pocakban "fejleszteni" kell? Mit kéne reagáljon? Egyáltalán honnan veszed, hogy nincs másik irányba fordulva, nem alszik éppen??
2016. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezen kár gondolkodni meg stresszelni. Nekem sem reagált a fényre, mégis lát.
2016. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Te jó ég..
2016. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
A kategória sztem nem Jó....
2016. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod, hogy merre áll az arca és egyáltalán ébren van-e, nem pedig álmában mocorog? 32 hetesen már nincs azért annyi hely, hogy bármerre lehessen az arca, jó eséllyel lefelé van már a feje, arccal a hátad felé. Lehet, hogy a popsijának villogtatsz. :DDDD Én is aggódós kismama voltam, de úgy látom az aggódások tárának csak a képzelet szab határt. De nem szab... :))))) Nyugi van. Élvezd a terhességet.
2016. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Ezt ne csinald, mert mire 18 eves lesz begolyozol.

Szerinted mit reagalt volna? Kikopog, hogy anya, hagyjal aludni ?!

2016. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pont ezt vártam hogy támadjatok..

Nem kelllene.. sztem nem abban kértem tanácsot,hogy miként végezek a magzattal... mert akkor megérteném,hogy ellenszenveskedtek. Érzem,hogy mikor van fennt és mikor alszik ha hiszitek ha nem ártatlan kérdésnek indult.

2016. júl. 9. 10:43
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Miből érzed, hogy mikor van ébren? Csak kíváncsiságból kérdezem. Nekem sokkal aktívabb álmában. Minden ultrahangon alszik, de folyamatosan jár keze-lába. Mondtam is a 32 hetes UH-on, hogy azt hittem, ébren van. Az egyik kezével az arcát simogatta, kaparászott a fejénél a másikkal. Forgolódott, rugdosódott. És aludt. A szonográfus szerint ebben a korban még a nap 80-90%-át alvással töltik.


Ezt találtam neked:


[link]

2016. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem cseszegettem ilyenekkel szegènyt
2016. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2016. júl. 9. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!