Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is játszottatok a babával...

Ti is játszottatok a babával a pocakban?! (Fény játékra) gondoltam. énis megtettem sokszor de nem reagál rá. Ugye nem lehet az h nem lát.32hetes kismami. Első babás vagyok és még aggódok mindenen szinte

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez is csak egy új őrület vagy mi?Tavaly szültem a 2-at de ilyet még nem hallottam.Ne bacogassuk már a pocakban szegényeket!
2016. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom min röhögtem jobban, a kérdésen, vagy a válaszokon 😆
2016. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb 5 centis szovetretegen hogy a tokombe jutna at a feny? Tegyel a szemedre egy szelet marhahust, aztan villogtass magadnak es lepodj meg, hogy nem latsz semmit.
2016. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem kegyelmezz....
2016. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem piszkálódásképpen, de egyrészt igaza van annak aki azt írta, hogy egy több cm-es szövetrétegen kellene átlátnia, ha lát is valamit a fényjátékodból nem olyan erősen hogy amiatt kirúgja a hasfaladat. Másrészt honnan tudod hogy pl.nem nyitja tágra a szemét és mondja magában hogy hűha? :D Egyszóval nem elég hogy reakciót vársz egy meg sem született gyerektől, de még úgy is kell reagálnia, hogy kivülről érezd? Már most túl soj az elvárás. :)
2016. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A lámpa fénye nem hatol át szerintem sem annyira, hogy érdemben reagáljon.

Viszont ha én kiülök az erkélyre, és felhúzom a polót, a nap odasüt, mindig azonnal mozog egy keveset, akkor is ha épp nyugalmi időszaka van, annyi fény már átjuthat, ezt a szülésfelkészítőn is mondta 2 védőnö is.

Beteges ezen aggódni, hogy nem lát, erről szokj le, mert hipohonder gyereked lesz ha igy neveled 20 évig. Ha majd nem.hallja meg h rakjon rendet, fülészetre viszed?

A simogatásra, apa testvér hangjára reagál a pocakban az bőven jó, nem kell kérdezz feleleket játszani.

2016. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!