Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kék-ezüst aluminium dobozos...

Kék-ezüst aluminium dobozos Eiskaffe feliratú bolti jegeskávé-itta ezt vki szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A kedvenc kávém, egyben egyetlen "káros" szenvedélyem az életben ez volt,de EGÉSZ terhesség alatt lemondtam róla! (csak ásványvizet ittam,semmi löttyöt) Szoptatás alatt ivott ilyet valaki? Szabad? Koffein tartalmanincs feltuntetve..
2016. júl. 9. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Idd meg, és nézd meg, hogy hatással van-e a babád egyéb ritmusára, ha nincs, akkor fogyaszthatod. (Mondjuk reggel próbáld ki)

A másik kérdés, hogy tejterméket tudsz-e gond nélkül fogyasztani. Ha nem érzékeny rá a babád, akkor nyugodtan.


(Én amúgy kávét ittam gond nélkül, de tejet nem tudtam bele tenni, csak növényit...)

2016. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én terhesen csak ezt iszom, semmi bajt nem okozott eddig, igazából a szoptatást is úgy tervezem, h egyet még fogok inni reggel belőle. Különben nélküle már el sem indulna a reggel. 😉
2016. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!