Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal, és szűz voltam. Épp hogy csak berakta, kb 1 centire volt mélyen,vagy még annyira sem mert fájt és kértem hogy vegye ki. Rá 2 napra megjött normálisan. Így is van esély terhességre?
2016. júl. 11. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
biosz órán jártál valaha ??? Hány éves vagy ?
2016. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attol meg hogy nem volt intim kapcsolatom egy fiuval, csak most eloszor, ugy gondolom feltehetek egy kerdest, mert ez az oldal arra valo. Normalisan kerdeztem valamit, normalis valaszt is vartam. Az hogy hany eves vagyok, szerintem nem tartozik senkire, es ez a kerdes lenyegen nem valtoztat. Annyit mondhatok, hogy 16-tol tobb. :)
2016. júl. 11. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eszed viszont egy 10 éves szintjén...
2016. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi a valaszt szoval nem lehetek terhes ennyit akartam tudni:))
2016. júl. 11. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármilyen kapcsolatba lépsz az ellenkező nem bármelyik tagjával, kérve kérlek használd a google-t.


Pl. [link] szemezgess.


Amikor annak idején elvesztettem a szüzességem, teljes mértékben tisztában voltam azzal, hogy mire kell figyeljek, és nem volt bennem kétség afelől, hogy terhes lehetek. és nem is görcsöltem ezen !!!


A korod pedig nyilván nem számít, de én azt tanácsolom, hogy addig amíg nem vagy képben ezekkel a dolgokkal ne szexelj !!!!!!!

2016. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!