Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák ebben a nagy melegben...

Anyukák ebben a nagy melegben ti tudtok enni és miket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmit nem kivànok amikor eszek émelygek mit tudok tenni ez mellett sok vizet iszok :(?!
2016. júl. 12. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Savanykás levesek esnek jól, csirkemell (pedig azt nem igazán szeretem), hal, saláta, sajt


Kitartás pár nap és jön egy kis enyhülés

2016. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már egy pár napja gyümölcslevesen élek :)
2016. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fontos hogy egy

él rendesen mióta ezek a melegek vannak alig ettem volt hogy csak egyszer egy nap mert nem bírtam enni de muszáj még akkor is ha nem kívánod ne járj úgy mint én hogy a babád nem úgy fejlődik ahogy kellene

2016. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl minden reggelt egy jól megrakott szendviccsel kezdek, amiben van mindenféle finomság. Ezzel elvagyok olyan1 fél kettő feléig, akkor eszek abból pár falatot amit épp aznapra főztem vagy ha nagyon melem van, akkor gyümölcsjoghurt müzlivel a menüm, vacsorára, nasira, uzsonnára pedig behűtött gyümölcsöket eszek, emellé napi 4-6 liter közötti folyadékot iszok. Nekem csak így megy, ha a régi étkezésem próbáltam volna, na akkor én is émelyegtem és nem bírta a gyomrom.
2016. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nekem szól a kérdés, mert terhesség témakörben kérdezed, de anyukákat kérdezel. Én már nem vagyok terhes, van egy félévesem. Én gyümölcslevesen és pogácsán élek.:) Este meg általában halat szoktunk enni egy közeli helyen, magában vagy salátával.
2016. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kismamaként 1000 fokban görögdinnyén éltem. Na jó, azért ettem mást is, leginkább hideg ételeket pl szendvics, levesek amiket leginkább hidegen szoktak enni, meg lecsót. Szerencsére a zöldségeket és gyümölcsöket nagyon kívántam. Dinnyéből meg rengeteget megettem. Másból inkább keveset.
2016. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szinte csak iszok és gyümölcsökön élek...a főtt kaja egyszerűen nem megy. Most én is épp gyümölcslevest készítek...azt kívánom csak.
2016. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mindent megeszek ami elém kerül mennyiségtől, ízvilágtól, állagtól független :D


31 hkm

2016. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!