Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért főleg...

Terhesség alatt miért főleg azok a kapcsolatok mennek tönkre, ahol tervezett volt a baba?

Figyelt kérdés
Már régóta foglalkoztat ez a kérdés. Amikor valahol azt olvasom, hogy a férfi lelépett vagy csak szimplán kifordult magából, ritkán jár haza, mindig ott van, hogy tervezett volt a baba. Vagyis ő is akarta! Holott akkor ezek szerint valójában (!) nem, nem akarta. Én ezt gondolom. Ezekben az esetekben nem lehet, hogy a férfi inkább csak rábólintott? Nem tudom elképzelni, hogy egy férfi, aki azt mondja "gyereket akarok", rá pár hónapra meggondolja magát, hogy "ja, bocs, mégse".
2016. júl. 12. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy mit nevezünk tervezett gyereknek!

Az,hogy a nő már belepistul,mert babázni akar,és addig rágja a pasija fülét,míg az csinál neki egy gyereket,hogy befogja,nem nevehető ennek a kategóriának!

Már pedig ahol ez a tervezés,ott könnyebben dobbbant a pasi. Van ilyen "barátnőm", csodálkozott is,hogy a fétje nem annyira ugrálja körül a gyereket,mint elvárható lenne.

Ahol az a tervezés,hogy jöhet a gyerek és a pasi is így gondolja,nem védekeznek,és össze is jön,ott kevésbé esélyes szerintem,hogy otthagyja a családot a férfi.

2016. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt azért kicsit megcáfolnám. Nekem már volt egy fiam mikor megismertem a férjem, bevallom nem vágytam több gyerekre. Szedtem gyógyszert,valahogy mégis becsúszott a baba.Én annyira nem voltam oda a boldogságtól,férjem szinte könyörgött hogy tartsuk meg,neki még nem volt saját de azt a kapcsolatunk eleje óta hangoztatta hogy nagyon szeretne. Végül úgy döntöttem megtartom. A terhesség alatt végig oda volt,jött minden vizsgálatra,vásarolni is együtt mentünk a babának,beszélt neki stb..aztán megszületett és teljesen más lett. Nem tudom miért,minden fontosabb neki mint mi.6hetes a kisfiam,de kb annyi időre se bízhatom rá amíg lezuhanyzok..
2016. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ahol tervezett volt a baba, ott a pasi már jóval a terhesség bekövetkezte előtt beszél / gondolkodik a gyermekvállalásról.


Sokan írták előttem, és ez tényleg sokszor van így: a pasik gyakran csak rábólintanak, mert már nem bírják, hogy a nőjük állandóan a gyerekkérdéssel zaklatja őket.És ez nem egyenlő a beleegyezéssel, azzal, hogy ténylegesen akarják a gyereket, ez kikényszerítés...és mindezek után ezek a nők még fel is vannak háborodva, hogy hogyan viselkedik velük a pasijuk, vagy milyen rossz / nemtörődöm stb apuka a pasi.

2016. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem àltalànos.

Bàr mi jàrtunk,összeköltöztünk,összehàzasodtunk, lakàst vettünk,majd gyereket vàllaltunk... 2 hónapos volt amikor elköltöztem,mert megcsalt,mondvàn meggondolta magàt és nem akar csalàdot. Ez tervezés volt a javàból... Meg nagy nagy pofàra esés...

Most beszéltünk róla a jelenlegi pàrommal,hogy jó lenne egy pici ő is azt mondta szeretne babàt,aztàn nem védekeztünk. Egy év alatt jött össze,ezalatt többször beszélgettünk,hogy akarjuk e. Arra jutottunk,hogy igen jó lenne. Most minden oké,boldogsàg van és imàdjuk a picit. De erre nem mondanàm,hogy igazàn terveztük.

Persze az előző csalódàs utàn annyit àtgondoltam,hogy b terv esetén be tudom vàllallni egyedül is a kicsit.

2016. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!