Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hason feküdni...

Meddig lehet hason feküdni kismamának? Ugye nem árthattam ezzel a babának?

Figyelt kérdés
A 17. hétben vagyok, már elég egyértelműen látszik a pocim, (mondhatni, hatalmas, én nem tudom mekkora lesz a végére, ha már most ilyen nagy...) múlt héten a farkcsontomnál begyulladt egy szőrtüsző, elég csúnyán, 3 napig alig aludtam, úgy fájt, azt is csak oldalt fekve, antibiotikumot kellett szednem, aztán mikor kifakadt, naponta többször kötözni, tisztítani, azt meg nem tudtuk, csak hason fekve. fájni nem fájt, nem éreztem, hogy nyomnám, és csak naponta párszor 5-10 pecrcre. ugye ennyi még nem nyomja össze vagy ilyesmi?
2016. júl. 12. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hason tudok aludni, a végén röhejes voltam, párnák a mellem alatt, lábam alatt, a hasam meg köztük :D
2016. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudj de nyílván ártasz neki ha ráfekszel a babádra én ahogyan már kezdett kidomborodni tudtam hogy nem lehet.Kérdezd meg az orvost mit mondd erre.
2016. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hason alszok. :) Hasonlóképpen ahogy az első válaszoló írta :D

Nyugi, nem lesz semmi baj. :)

2016. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél a szülésig félig oldalt-félig hason fekve aludtam. Egyáltalán nem bírtam háton feküdni, annyira fájt a farkcsontom. Ha a babának nem megfelelő a póz, azt érezni fogod: vagy Neked lesz nagyon kényelmetlen, vagy a baba nem hagy a rugdosással nyugton.
2016. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A baba vízben van, ami nem összenyomható, tehát semmi baja nem lesz.

Aludj úgy, ahogy tudsz.

A háton fekvést nem javasolják, én mégis tízből kilencszer háton ébredek.

Ez van. (Negyedik babát várom, az első háromnak kutya baja, pedig velük is így volt.)

Jobbulást Neked!

2016. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
2. babámat várom, ahogy írták már előttem, én is félig hason félig oldalt alszom, csak így tudok, így kényelmes, pedig már 35 hetes kismama vagyok, van is jó nagy hasam, mégis így a jó.
2016. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem még 20 hetesen is kényelmes volt, nem sokkal később már nem. Addig pedig lehet, ameddig kényelmes.

38 hetesen is találtam magam félig hason egyébként. Alvás közben néha arra fordultam. Pedig akkor már volt pocakom. :) mégsem éreztem kényelmetlennek igaz ez csak az egyik oldalamra volt igaz, a másikra álmomban se fordultan félig hasra.

A háton fekvés nekem rosszabb volt, na az nem volt kényelmes. Kinek mi.


Leírtad a lényeget, nem érezted, hogy nyomnád. Szóval nem nyomtad, hogy is árthattál volna akkor vele.. nyugi. :)

2016. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baja nem lesz védve van ő a vízben :)

Egyébként én is mindkét terhességem alatt hason aludtam. Az első terhessegemnel nem is tudtam volna máshogy mert akárhogy fordultam neki is úgy volt jó ha anya hason van. :)

2016. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, én is így gondoltam, csak nem voltam benne biztos...Tegnap am szerintem mozogni is éreztem (bár nem vagyok benne biztos, hogy ez az volt, a hasam alsó felében éreztem valamit, mintha belül remegne, vagy valami ilyesmi) am már jobban vagyok, ismét tudok ülni, járni, háton feküdni, ma este meg beveszem az utolsó szem gyógyszert is. Köszi a választ mindenkinek :)
2016. júl. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!