Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig tudott hason feküdni...

Ki meddig tudott hason feküdni? Mikor kezdtétek érezni, hogy van ott valami?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
17. hetes kismama vagyok, a legkényelmesebb hason feküdnöm napközben, aludni pedig úgy szoktam, hogy félig hason, félig oldalt, az egyik lábam pedig felhúzva.
2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még szüléselőtt is félig hason egyik lábam felhúzva.Ha nem igy aludtam foLyamatosan rugdosott h. fordúlj már meg anya!!:)
2016. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

18 hetes vagyok, már egy hónapja nem tudok hason aludni. nagyon vékony vagyok és hatalmas a hasam már most :S

elsővel 7 hónaposan kezdett nőni a pocakom, addig hason aludtam :)

2016. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16.hétig teljesen hason aludtam,most 24hetes vagyok félig hason fekszem. Máshogy sajnos nem tudok elaludni.
2016. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nyolc hetes vagyok és hason már érzem a méhem.
2016. márc. 9. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:
En holnap töltöm a 16 hetet es meg minden ejjel hason alszom, nem erzek semmit, pedig a nadragjaim mar mind kicsik a pocakomra.
2016. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem. Holnap megyek az első ultrahangra, majd meglátom mi újság.
2016. márc. 9. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam mint te kérdező. Elsővel kb 7-8 hetes korig tudtam hason aludni, a màsodikkal szintén.

Ràadàsul nagy hasonalvó vagyok 😖

2016. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok ès nem alszok hason.. csak ùgy, hogy az oldalamon egyik làbammal felhùzva, de hogy teljesen kiterlüljek a hasamon az nem jó, mintha nyomnèk valamit
2016. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt érzem :)
2016. márc. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!