Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor látszódott...

Nektek mikor látszódott kívülről is, hogy rugdos a kicsi a pocakban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24héttől már biztos.
2016. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem most volt reggel először, nagyon jó volt látni :)

Havi szerint 25+3 vagyok, de UH szerint 24+5.

2016. júl. 13. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
15-16 hetesen látszott már
2016. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azóta most vagyok 24, lassan 25 hetes, nagyon látszik, mikor mocorog :)
2016. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

A mostani babámmal 17 hetesen.

Az egyik előzővel a 11 héten.

De én nagyon vékony vagyok.

Természetesen csak hanyatt fekvésben látszott, nem úgy kell elképzelni, hogy "hömpölygött a hasam", az csak később volt.

Apró pici emelkedések voltak.


Most 20 hetes vagyok, már rendesen rugdalja a férjemet vagy a gyerekeimet, ha odateszik a kezüket. (És persze ha épp olyanja van. :) )

2016. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Háton fekve, második gyerek, pont tegnap videoztam le, ahogy a koldokomnél behullamzott, pénteken leszek 18 hetes terhes. 😉
2016. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Gondoltam hogy nem fog tetszeni a válaszom, de az a helyzet, hogy épp azon a héten mentem (először) a dokimhoz, mondtam neki hogy már éreztem és láttam mozogni, azt mondta el is hiszi, mert a hüvelyi UH-n a készüléket is rugdosta. Az a gyermekem egy izompacsirta, 4 kiló felett is volt, amikor született, és kezdettől fogva nagyon erős, izmos, most már 4 évesen is a legmozgékonyabb, legerősebb gyerekem.

Csak azért, mert más nem érzi?

Egyébként az első gyerekemet én is később éreztem, nyilván mert nem volt tapasztalatom, meg mert akkor nem 48 kg voltam, hanem több.

Jöhetnek a lepontozóbajnokok. :)

2016. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolso, nagyon jot nevettem :D

hogy láttad is mozogni az 5cm-es 8 gr-os embriot, isteni :DDD és hogy már akkor is izmos volt :DDD haláli!!

koszi, feldobtad a délutánom! :D

2016. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 16. héttől éreztem és a 20. héttől látszódott. Első baba, a terhességemet 82 kg-mal kezdtem, tehát alapból nem vagyok túl vékony. Olyan volt és úgy is éreztem, mintha apró izomrándulások lennének a hasamon.
2016. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most várom a 3. Babámat és néha már én is éreztem,most 11+4hetes vagyok.

A második terhességemnél a lányomat is éreztem ritkán a 12. Hét körül.Látványosan a 18.héttől mozgott eddig a fiam és a lányom is.

2016. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!