Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Streptococcus hüvelyváladék...

Streptococcus hüvelyváladék mintavétel fájdalmas?

Figyelt kérdés
Mintavétel alatt végig szúró érzésem volt. Szorítanom kellett az ágy szélét. Előfordult valakinek? A nőgyógyi is mondta, hogy nem kellene fájnia.
2016. júl. 13. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn csinálta. Semmit nem éreztem.
2016. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem!!
2016. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit, csodálkoztam, hogy már meg is van...
2016. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit nem éreztem. nem lehet, hogy fertőzésed van? vagy hüvelygyulladásod? elméletileg egy fülpálcika szerűséggel nyúl fel, annak nem kéne fájnia
2016. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem. Nincs fertőzés ed?
2016. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem, még kacsát sem használt a dokim, csak felfeküdtem, egy fültisztítópalcikához hasonló eszközzel letörölte a hüvelyem és ennyi volt. Észre sem vettem, csak szólt, hogyha gondolom, akkor felöltözhetek, de ha kényelmes úgy, akkor maradhatok is. :-)
2016. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Èn is arra gondoltam, hogy gyulladàsom lehet vagy valami. Bár nem vettem észre...

Illetve eléggé "befeszültem" az első szúró érzés után. Esetleg az lehetett gond... nemtudom.

2016. júl. 14. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!