Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki alterhes? Ha...

Volt mar valaki alterhes? Ha igen el tudna meselni hot milyen volt mert mar teljesen ossze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Ha tenyleg terhes lennek most kb 4+3 hetes lennek az elozo 3honapban megvolt a menszeszem rendesen de a 4honapban kesett 2hetet aztan pecsetelo volt ilyen keves barnazas .. Voltak tunetek de mivelmegvolt nem figyeltem ra oda mig egyszer ultem az agyon es egy erosebb bokdosest ereztem pont akkor mikor mar kesett a mensim ..aztan egyre tobbszor .. Elmentrm orvoshoz megvizsgalt es kerdezte egybol hogy milenne a Baba sorsa.. En azt hittem hogy azert kerdezi mert terhes vagyok elmentem huvelyi uhra es nem szoltak hogy nem tellt holyaggal kell menni es allitolag nem tudott rendesen kivizsgalni ezert negativot irt ra.. De meg mindig erzem a bokdoseseket es egyre erosebben de mar nem tudom hogy ez a Baba vagy a Belem..
2016. júl. 13. 22:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis 4honapos 3hetes lennek
2016. júl. 13. 22:36
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Atyaeg 😂

Mikor kakiltal utoljara?

2016. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Figyeljel mar ha normalis kommentet nemtudsz ideirni akkor tartsd magadba
2016. júl. 13. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet! Az álterhesség nagyon komoly betegség. Ott a teszt is pozitív, minden olyan, mint egy terhességnél, nő a pocak is, csak baba nincsen.
2016. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet akár, menj el megint nőgyógyászatra..
2016. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Penteken csinalok tesztet de anyu mondta hogymikor velem volt terhes 3 doki azt mondta nrm lat terhesseget elment meg 1 hez es kiderult hogy tobb mint 16hetes
2016. júl. 13. 23:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
AZ anyud idejeben azert meg gyengebbek voltak a gepek. Nagyon szeretnel babat, vagy miert vagu rakattanva ennyire? :(
2016. júl. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet, ha terhes vagy, akkor kimutatja. Ennyire egyszerű.

Anyukám volt álterhes, ő mindent tünetet produkált, nőtt a hasa, készültek a babára, de az egy kicsit régebben volt, még uh gép sem volt a megyében. Egy négy hónapos terhességet észrevett volna a doki, ebben biztos lehetsz, mindegy hogy milyen hólyaggal mentél.

2016. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Epp ez az hogyen nem akarok babatmeg csak 20 eves vagyok
2016. júl. 14. 08:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónapos terhességet hasi ultrahanggal néznek, és már olyan egyértelmű, hogy semmilyen telt hólyag nem takarja el :)
2016. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!