Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, teljesen össze...

Mit csináljak, teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

3-dik baba lesz de még nem akartuk egy év múlva szerettük volna csak. most meg itt van teljesen váratlanul és én teljesen ki vagyok borulva. Szerettem volna kiélvezni a 3-dik egyben utolsó terhességemet is de így nem megy.Az első kettőt már ilyenkor imádtam de őt valahogy nem tudom.


Van egy 3,5 éves és egy pont tegnap volt 1,5 évesem


2016. febr. 22. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Ezt most így hozta az élet.

Szerintem ahogy majd telnek a hetek ezt a picit is imádni fogod. :)

Kitartást és boldog babavárást kívánok neked!

2016. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék a helyedben, hogy talán nem véletlen, hogy éppen most jött. Természetesen nagyon jó, amikor úgy jönnek a gyerekek sorban, ahogy mi eltervezzük, de nem tudhatod, hogy egy év múlva valóban annyival alkalmasabb lett volna-e az időpont (emberi számítás szerint biztosan, de a jövőbe senki nem lát bele).
2016. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

konkrét hetet nem tudok,mert ma reggel derült ki, hogy + a teszt. 19-én kellett volna megjönnie.Január 19-én volt utoljára mensi és csak jan 28-án és feb 17-én voltunk csak együtt (férjem külföldön dolgozik).

Ovuláció pedig elvileg feb 3-5 között volt. Nem értem hogy lehetek terhes.

Ezért vagyok teljesen megzavarodva( igaz védekezni nem védekeztünk), de eddig mindig így voltunk.

Betegség nem volt ami megzavarhatott volna


Egyébként az első gyerekre 1,5 évet vártunk a másodikra meg fél évet, mast a harmadik meg jön tervezés nélkül

2016. febr. 22. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:
HA nem védekeztetek, akkor végképp ne neheztelj, hogy jött a baba, hiszen esélyt adtatok neki. Spontán ovuláció is létezik, a női test, még a legegészségesebb is, nem óraműszerűen működik, az élet pedig erősebb sokszor a tankönyvi tételeknél. Biztos kell idő, amíg megemészted ezt, átszervezed gondolatban az elkövetkező időket, de igazából nem hiszem, hogy ha amúgy is terveztetek harmadik babát, akkor ezt tényleg tragikusan kellene felfogni (már lenne a helyzet, ha mindent megtettetek volna zaért, hogy ne legyen babátok, de így....)
2016. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mért vagy kiakadva, ha nem védekeztetek, ha nem akarsz még gyereket akkor nem ártana.

Szerintem örülj neki, és ne a babát okold, a ti hibátok!

2016. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem a babát okolom, de gondolhatod hogy ha tudom ez a vége nem csinálom ezt. A nagyobbik gyerek megszületése óta ez volt a módszer és nem csúszott be. Biztos vagyok benne, hogy ha csillapodik bennem a hirtelen jött félelem máshogy fogom gondolni és érezni a dolgokat, de ez most nagyon sok hirtelen.


Nemsokára költözünk, a nagy új oviba jár, teljesen új környék, biztos ez is közrejátszik az érzéseimben.

2016. febr. 22. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most még kicsit le vagy sokkolódva. Kis idő elteltével biztos fogod élvezni ezt a várandósságot is és örülni fogsz a harmadik babának.
2016. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen venném, ha velem történne mindez!
2016. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is naptármódszer mellett estem teherbe, tudtam, hogy van némi esélye, de a pozitív teszt lesokkolt, úgy éreztem, ez nem velem történik. Aztán idővel hozzászoktam a gondolathoz.
2016. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem, hogy tényleg teljesen lesokkolt és mintha álmodnám az egészet. többször megnézem a tesztet hogy tényleg ott van a két csík nem csak álmodtam sajnos/nem sajnos 2 csík van
2016. febr. 22. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!