Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folsav mennyivel segíti a...

A folsav mennyivel segíti a teherbeesést? Könyebb teherbe esni ha mindketten folsavat szedünk?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez édes kevés a többit miért nem szeded?C,A,D,VAS,MAGNÉZIUM,E .Ezeket szokták szedni általánosan.
2016. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A B-komplex kimaradt ezt is kellene.
2016. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem teheerbeesést segit
2016. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam (laikusként):

[link]

ÁLtalában meg ezért szokták ajánlani a folsavat:

[link]

2016. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedj E-vitamint is, elvileg az segít a legtöbbet :)
2016. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem segíti a teherbeesést. De a gerincvelő kb 5 hetes terhességnél zárul, ha ezen a ponton folsavhiány van, akkor növeli a nyitott gerinc esélyét ami egy komoly fejlődési rendellenesség. Mivel 4 hetesen van leghamarabb pozitív teszt, itt már késő elkezdeni szedni a folsavat, a raktárakat is fel kell tölteni, így próbálkozásnál már ajánlják elkezdeni szedni.
2016. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apának miért kellene folsav?
2016. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint írták, nem a teherbeesést segíti, de fontos, hogy szedd a baba miatt, férjed szedjen e-vitamint, növeli a spermaszámot, neked pedig vastagítja a méhnyálkát, napi 200mg szedhetsz belőle. Ha nem szedtél semmiféle vitamint, folsavat, érdemes feltölteni a tartalékaidat, mert hónapok alatt tudja a szervezet a raktárait feltölteni.

Én anno.vasat is.elkezdtem, mert ismerőseim körében volt, aki vashiány miatt nem maradt meg a baba, elkezdtem szedni azt is és lám, sikerült is a baba.

2016. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!