Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ovvel kapcsolatban...

Kismama ovvel kapcsolatban segitseget kernek! Otletek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet kapni de megis csinaltatni szeretnek..igaz meg nem neztem meg oket "eloben" emiatt kerdeznem, hogy milyen anyagbol erdemes varratni? Mennyire legyen szoros? Honnan tudom, hogy jo nekem a meret?
2010. ápr. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem méretfüggő. Ez tulajdonképp egy anyag, amire ráülsz, és a lábad között van egy tépőzáras hurok féle, amibe az övet kell belefűzni alul, így tulajdonképp ez vmi a hasad alatt tartja az övet. Nekem Besafe van, aminek egy kicsit orkános az anyaga. Erősebb orkán, és vmi bélés féle is van benne, ami merevíti egy kicsit. Egyébként én annak idején a teszveszen láttam házilag készítetteket (újak). Azt hiszem olyan 3 ezer körül voltak.
2010. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kismama bandázsra gondolsz, nem?

Az első válaszoló a kismama biztonsági övre gondolt, az biztos.

A kismama bandázs (vagy öv), amit a nadrágokra kell ráhúzni, a derekadra, legyen jó rugalmas anyagból, mint egy mackónadrág anyaga (csak legyen duplán hajtva). Legyen legalább 20-30 centi a magassága. Körben pedig akkora legyen, hogy ne nyomja a hasadat, de ne is legyen laza. Mérd meg magad farmerban körbe, csak tekerj oda egy sálat, azt mérd le, és csináltass akkora bandázst.

Amúgy a vaterán/teszveszen találsz ilyeneket, és ott le vannak írva általában méretek is, meg hogy milyen anyagból vannak.

Remélem tudtam segíteni.

2010. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hello..igen..a kismamabandazsra gondoltam de valoszinu en hibaztam a megfogalmazasban.Koszonom az elso valaszadonak is:-)..es a masodiknak is:-)
2010. ápr. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!