Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 12-14. hét környékén...

Akinek a 12-14. hét környékén kislányt jósoltak az is lett, vagy lehet még fiú?

Figyelt kérdés
Lehet bugyuta kérdés. A dokim azt mondta a 13. héten, hogy annyira nem lát semmit, de inkább kislány. Nagyon szeretnénk egy fiút is, mivel már van 2 lányunk. A kérdésem az, hogy lehet még fiú vagy inkább lányra számitsunk? Nektek volt úgy, hogy először kislányt mondtak, de mégis fiú lett? Természetesen ha lány lesz is ugyanúgy fogom szeretni.
2016. júl. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőmnek lányt mondtak majdnem a legvégéig (de végig bizonytalanul) fiú lett.

Nekem a 12. heti ultrahangon 80 %-ra mondták, hogy kislány, az is lett.

2016. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jujj már ilyen korán tippelnek? *-*


A konbinált fizetős tesztnél mondanak ilyet vagy csak a nőgyógyász?

2016. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kombinált tesztnél nem kérdeztem, csak a nőgyógyászomnál érdeklődtem.
2016. júl. 14. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 4d fizetős babamoziba mente 11 hetesem 99% állította a sznográfus ,hogy lány és az lett, nem kételkedtem lány holmikat vásároltam.
2016. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
15 héten azt mondták 51% lány,18 héten inkább fiú,majd ismét lányt mondtak.Lány lett
2016. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 hétig lányt tippeltek, 19hetes uh derült ki hogy fiú:)
2016. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sogornőmnek végig kislányt mondtak 31 hetesen láttuk hogy mekkora 2 golyóval rendelkezik. Nekem eddig mindig kislányt mondtak, reméljük az is. 😊


26 hkm

2016. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16. heti uh-n is kislanyt mondtak, de nem mondta, hogy mennyire biztos. Megeri elmenni ilyenkor egy 4Ds ultrahangra? Ott a szonografus megmondja biztosra? Sajnos a dokim nem bobeszedu, meg sem mutatta, hogy mibol gondolja, hogy kislany, csak ott forgatta jobbra, balra.
2016. aug. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!