Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kismama mozog, tehát nem...

Ha a kismama mozog, tehát nem ül és utána leül akkor a baba is jobban elkezd mozogni?

Figyelt kérdés

Tehát annak hatására hogy mozgott a kismama, a baba is aktívvá / aktívabbá válik? Jól érzem?

Csak azért kérdezem, mert úgy vettem észre hogy többnyire ez így van. Egyébként nem régóta kezdtem érezni a babámat.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 17. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre,hogy akkor aktívabb,amikor pihenek. Olvastam valahol, hogy mozgással,azzal, hogy járkálsz elringatod,olyankor pihen :) de persze gondolom mindenkinél más, nálam ez így volt végig, még most is,csak már helye nincs :)

39+2hkm

2016. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt én is olvastam hogy a mozgással elringatom. :)

De amikor leülök akkor egyből el kezdem aktívabban érezni. Ha sokáig ülök akkor is előfordul persze, de arra lettem figyelmes hogy mozgás után közvetlenül amikor leülök akkor jobban érzem...mintha jobban mozogna utána.

2016. júl. 17. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
igen
2016. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és miért mozog ilyenkor aktívabban?
2016. júl. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!