Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felek.36+2 hetben vagyok. A...

Felek.36+2 hetben vagyok. A parommal utoljara 2honaposan voltunk egyutt azota egyszer sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyereztem hogy azota nem kivan. Pedig alig hiztam par kilot, ami eszre sem veheto, ugyan ugy nezek ki csak nagy a hasam. Mikor szoba hozom a temat o azt mondja hogy nem. Esetleg felti a babat vagy engem? Maradhat ez igy szules utan is?

2016. júl. 18. 12:10
 1/10 acelsziv ***** válasza:
0%

Legalább a gyereket megkíméltétek az ezzel járó sokktól.

Szülésig már inkább ne akarj semmit.

2016. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Az első inkább hallgatott volna! Biológia karó...


Miért nem kérdezel rá, hogy konkrétan mi a gondja, mondd neki hogy hónapokról van szó. :)

2016. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy ez most merül fel benned. Eddig nem beszéltetek erről? Nem hiányzik neki/neked? Próbáltad elcsábítani?
2016. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félti a babát, vagy zavarja, hogy nem kettesben vagytok, végülis már mocoroghat bőven, közben is.

Próbálj beszélni vele, de ne vádlón, csak mondd el, hogy úgy érzed nem vagy kívánatos, és ez rosszul esik.

De azért ne aggódj, sok esetben előfordul ez, valószínű szülés után pár hónappal szépen visszaáll majd minden. De mindenképpen jó lenne, ha tudnátok beszélni róla, és megnyugtatna.

2016. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam. Csóknál tovább nem mentünk. Meg mindig mondom hogy ezzel semmi baj nem lesz a gyereknek. És nem hiszem azt hogy egy 26 éves férfi nem akarná.
2016. júl. 18. 13:07
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es. köszi, ez megnyugtató volt
2016. júl. 18. 13:09
 7/10 acelsziv ***** válasza:
0%

Ja semmi baja nem lesz. Csak amikor dugtok úgy rázkódik, mintha mosógépbe raknád szerencsétlent. Amikor élvezel összehúzódik a méhed. Na az is egy jó érzés neki ugye?

Elég sok pszichoterápia igazolja, hogy a legdurvább hatású események a születés előttiek. A kismama balesetei, a szülés és persze a terhesség alatti szex. Ezek hatnak a legnagyobb mértékben a jelen életre.

2016. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Jaj 7-es, már miért rázkódna, mint egy mosógép? Ilyenkor nem vad szexorgiák vannak. Eddig 2 gyerekem van most pocakban a 3. az utolsó pillanatig szexeltünk/szexelünk a férjemmel. A kettő kinn lévőnek nincs semmilyen pszichológiai zavara (sőt nekem sincs semmilyen traumám, pedig velem is szexeltek a szüleim a várandósság alatt :) ). Az orgazmus pedig csak jó hormonokat szabadít fel. Ja és hogy méhösszehúzódást okoz az nem azt jelenti hogy összemegy a méh és összenyomja. Magát a méhmozgást és a keményedést ő is kiváltja szex nélkül is. Gondolom nem nő vagy és nem voltál még terhes hogy értd ezeket a folyamatokat. Ha valami rossz a babának jelzi.

Kedves kérdező a kérdésedre válaszolva én is csak azt tudom tanácsolni, hogy kérezd meg mi az ok. Maga a pocakod vagy hogy ha behatol lehet eléri a babát (ami ugye nem igaz) vagy nem kíván vagy maga az anyává válásod stb.Jobb lenne most tisztázni ezt, mert lehet hogy akkor ez megmarad szülés utánra is. Esetleg azt is mondhatod ha a behatolással van jelenleg gondja hogy legyen orális szex vagy csak kézzel. Már ez is egy lépés lenne.

2016. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

És mitől félsz? Hogy elhagy, megcsal?

Nekem második terhességem, 36 hetes vagyok most. Az elsőnél sem voltunk együtt, mert ott az orvos tiltott el az elején, utána már nem akarta egyikünk sem, zavart, hogy nem vagyunk egyedül. Amikor a fiúnk 5,5 hónapos volt, akkor abbahagyta a szopit, rá 2 hétre voltunk először együtt.

Most a pozitív teszt után 1szer voltunk együtt, de nekem nagyon rossz volt, így azóta megint hanyagoljuk. De ő sem akarja, én sem kívánom, eleve már feküdni is alig tudok, sehogy sem kényelmes, nem hogy szexre gondoljak.

Sosem volt bennem félelem, hogy netán megcsal, vagy el fog hagyni a szex miatt.

Ezt nektek kell megbeszélnetek, hogy kinek milyen vágyai, kételyei, aggodalmai vannak. Kommunikáció az első és legfontosabb.

2016. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a gond utolsó, hogy van aki terhesen is kívánja az együttlétet. Esélyes, hogy a kérdezőnél is így van..

Egyébként az utolsó mondat találó: kommunikáció! :)

2016. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!