Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is ciki elmenni...

Szerintetek is ciki elmenni elegánsabb tangapapucsban születésnapra?

Figyelt kérdés
Rettenetesen dagadnak a lábfejeim,születésnapra vagyunk hivatalosak,és csak egy cipő jő a lábamra aminek eleje tangapapucsban de tartsa a bokát és elegánsabb,vagy keressek egy szandált,mert van itthon rengeteg szandálom,de mindegyik szorítsa a lábfejemet.
2016. júl. 19. 16:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%
Szerintem már nem rég nem számít ez a "tangapapucsot csak strandra vegyél fel" szabály ;)
2016. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy születésnapi buli nem az a rendezvény, ahova csak kisestélyiben és hozzá tartozó lábbeliben illik menni. Menj nyugodtan tangapapucsban!
2016. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Anyósom szerint magassarkú szandált illik felvenni,de magassarkút terhesség előtt se bírtam,és azt mondja ne szégyenítsem őket ilyen cipővel,de 34 hetes leszek akkor,és hogy azt a pár órát kibírom a szandálban,de mindenhol bevág szorít,bevörösödik az egész lábfejem.
2016. júl. 19. 16:48
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Kinek a születésnapja lesz?
2016. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Az elegáns tangapapucs oximoron.
2016. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem báncsa, csak hasogassa...
2016. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A szandál, ha nyitott orrú, a hivatalos toptop etikett szerint ugyanakkora ciki, mint a tangapapucs. Ebből levonom azt a következtetést, hogy nem az angol királynő születésnapjára vagy hivatalos. Így szerintem pont azt veszel fel, amit akarsz. Aki számonkéri egy vizesedő harmadik trimeszteres nőn a szexi rucijait, az egy idióta, és nem kell foglalkozni a véleményével.
2016. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok. Arra tippelek, ilyesmi cipőd van: [link]

Ilyen utcai viseletre szánt lábbeliben nyugodtan elmehetsz bárhová, nem terhesen is. A magassarkú pedig nem feltétele az eleganciának.

2016. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Párom keresztanyukájának a születésnapja lesz egy étteremben tartsa,hasonló cipőm van csak a lábfején nyitottabb.kérdeztem a születésnapos lányától h el e mehetek olyanban ő azt mondta nekem azt is elnéznék,ha egyszerű papucsban és melegítőben lennék,mert tudja h ilyen melegben nem egyszerű már nagy hassal létezni de anyós erősködik h mégse illik, és már magam is elbizonytalanodtam
2016. júl. 19. 17:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön az anyósod ahhoz, hogy milyen cipő lesz rajtad egy éttermi ebéden? De most komolyan. Én soha nem beszéltem meg anyósommal, hogy milyen ruhában fogok itt-ott megjelenni. Még ha egy esküvő lenne, nah de ez csak egy családi összejövetel, ahol ülni fogtok egy asztalnál, tehát még nem is nagyon fog látsazni. Kész, de komolyan. Tudom, tudom, én vagyok proli, aki nem ad magára, de ekkora feneket keríteni egy egyszerű családi összejövetelből, mint amit anyósod rendez. Én 20. héttől vizesedtem, de olyan szinten, hogy 40-es cipőket kellett felvennem a 36-os lábamra. Az orvosom azt mondta, hogy ő még ilyet nem látott. Pont szembe röhögtem volna anyósomat, ha meg akarja mondani, hogy milyen cipőt vegyek fel.
2016. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!