Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is ciki elmenni...

Szerintetek is ciki elmenni elegánsabb tangapapucsban születésnapra?

Figyelt kérdés
Rettenetesen dagadnak a lábfejeim,születésnapra vagyunk hivatalosak,és csak egy cipő jő a lábamra aminek eleje tangapapucsban de tartsa a bokát és elegánsabb,vagy keressek egy szandált,mert van itthon rengeteg szandálom,de mindegyik szorítsa a lábfejemet.
2016. júl. 19. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még az esküvőre is sima szandálba mentem, nemhogy magaassarkúba, nem bírtam volna...

Szerintem nem kell ezt túlvariálni. Hidd el, senki nem nézi a cipőd, inkább a pocakod fogják csodálni. :)

2016. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Az, aki téged elhívott terhesen a szülinapi buliba, ha ott akar látni ilyen állapotban, ne akarja kritizálni a papucsodat, vagy ha igen, akkor ne akarja, hogy elmenj a buliba.
2016. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod egy vicc én is telibe röhögtem volna. Nem baj majd ha nyolcvan lesz és bulit rendeztek neki akkor parancsolj rá hogy vegyen fel magassarkút az nem baj ha mar bottal is alig bir járni...
2016. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Énse szoktam kikérni a véleményét,de jelenleg egy házban lakunk és meghalotta hogy miben akarok menni,erre kiakadt.de párom leálította az anyját,hogy soha nem voltam a magassarkú típus,most még örülök,hogy egyáltalán ez rámjön,igaz ez a cipőm is 2 számmal nagyobb mint az eredeti lábméretem,és hogy nálam már nem fogják nézni ,hogy milyen cipőben vagyok,mert legszívesebben mezítláb lennék,és ezt a rokonság is tudja.
2016. júl. 19. 22:48
 15/15 anonim ***** válasza:

En biztos hogy azt vennek fel ami kenyelmes, senki nem fogja azt nezni hogy varandosan milyen papucs van rajtad:)

23hkm

2016. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!