Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki, ha 6 hetesen már kismama...

Ciki, ha 6 hetesen már kismama nadrágot hordok?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen minden nadrágom, főleg ha leülök. Tudom, hogy még nem a baba miatt nagy a pocim, csak a puffadástól, de egyszerűen nem birom behúzni a hasamat és kényelmetlen. Ti hány hetesen kezdtétek el hordani a kismama nadrágokat?
2015. nov. 13. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Sosem hordtam.
2015. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25 hetesen vettem az elsőt.
2015. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Középidőben vettem egyet. Nem igazán értem a kérdést, merthogy senki nem látja milyen naci van rajtad, ergo miért volna ciki? Ne gyártsd a problémákat, ha nem muszáj :)
2015. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy ciki, nekem is a puffadástól már az első hetekben nagyobb volt a pocim, sőt, nagyon hamar látszódott már, hogy babát várok, ez állítólag a hasizmoktól is függ. Akinek gyengébb, annak hamarabb látszódik a pocak.

Szóval én is korán elkezdtem hordani, mert kényelmes volt, nem vágott be + szülés után is hónapokig hordtam, amíg nem ment vissza a hasam. Egyébként tényleg nem látszik, hogy kismama nadrág van-e rajtad, én jópofának tartom, mert védi, melegíti a derekat is, télen is simán felvenném.

2015. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Tesóm kínaiban vett egyet és nagyon nem szerette.

Farmer nadrág volt, aminek volt egy állítható gumis része a hasán.

Őt is zavarta már nagyon hamar minden nadrág, de az elején még leesett róla, illetve dudorodott a plusz anyag minden felső alól, később meg lecsúszott ugyanúgy valamiért, vagy zavarta a hasát.

Ezek miatt csak ritkán hordta, inkább más nem kismama nadrágot hordott, aminek gumis volt a dereka.

2015. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Kínaiban nem szabad vásárolni, mert ott minden nagyon gagyi. Én vettem szoptatós melltartót is, első alkalom után beleállt a drót a mellembe, szóval ezek a kínai cuccok még egy alkalmat sem érnek meg, mert mind kényelmetlen.

Én a C&A-ban vettem kismama nadrágot, igaz, hogy 10 ezer forint volt, de olyan divatos szabása volt és szuper anyagból, hogy 2 terhességet végigcsináltam vele és mindig csinosnak éreztem magam benne. Nem véletlenül kérik meg az árát a minőségi daraboknak.

2015. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Olyan ruházatot célszerű viselni, ami kényelmes, és amiben jól érzed magad. Ha ez kismama cucc, akkor az.

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a kényelmes.


Én a harmadik babámmal viszonylag hamar kezdtem hordani, mert csak az volt jó.

9. héten ki is szúrta egy kolléganőm...

2015. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én a H&M webshop-on nézegettem a kismama nacikat, nagyon divatosak vannak, szerintem rendelek is egyet. Egyébként azért tettem fel így a kérdés, hogy ciki-e, mert tesóm 2 mondatból leoltott, hogy 6 hetesen kismama nadrág??? Kicsit hülyének éreztem magam.... :-/ Köszi a válaszokat! :-)
2015. nov. 13. 13:40
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

En is a c&a-ban vettem, kb 12 hetes terhes voltam tavasszal, aztan jott a nyar es nem kellett. 2 honapja szultem es most ujra azt hasznalom.

A kinaiban tenyleg nem szabad venni!! Vicces milyen gagyi!!

2015. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Az a "ciki", hogy (elvileg) felnőtt, gyerekvállalásra érett nőként még mindig a "ciki - nem ciki" vonalon mozogsz...
2015. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!