Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet átvenni vagy ezt...

Hol lehet átvenni vagy ezt már nem kapnak a várandósok?

Figyelt kérdés

Meg kaptam a Promoboxos csomagomat,amit az alma patikában kaptam,azt mondták kapok még egy ilyet a kórházban,ez tényleg igaz?

kapok a kórházba még egy ilyet vagy már nem?


Átvettem a Welcome Babyt.

A Felicitas oldalon regisztráltam és kaptam kódot a kék várandós dobozra,azt is elhoztam,meg a bababónuszos kis csomagot,amiért regisztrálni kellett.

A bababónuszban később is kapok valamit,esetleg valaki letudná írni nekem hogy mik lesznek ?

És az is igaz hogy minden szülinapján kap a gyerek egy kis csomagot?



Bonitát nem tudom hol lehet kérni vagy igényelni,még eddig nem is hallottam róla,sok kismama mondta nekem hogy az is van...Abba mik vanna,ha esetleg valaki tudja és kiváltotta vagy kapot??



Mondták hogy a védőnőtől kaptam volna egy várandós Felicitas csomagot,de nem kaptam.Akkor azt már nem igényelhetem vagy kérhetek?

Elvileg van,legalábbis én olvastam és láttam is hogy van három féle felicitas csomag,szép zacskóban.

Egy várandós,egy kismama és a baba születése után a kórházban is.


Valaki tud segíteni?



2016. júl. 19. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Minek az a sok szar? Tele van mind reklámanyaggal.
2016. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Igen, a korhazban en kaptam 2 Promoboxos csomagot (uj dolgok, nem varandoscuccok).


Magatol a Felicitastol kerheted (Vas utca), ha a vedonod nem adott.

2016. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szeretem átnézegetni az a sok"szart".

Ha téged nem érdekel nem tudok veled mit csinálni,valaki attól még kiváltja mert érdekli.


második

Milyen promoboxot kaptál?

Van a macis és még?


És hogy tudom elhozni,csak bemegyek és kérek vagy kell a kiskönyv vagy valami?

2016. júl. 19. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Szia! En a védőnőmtol kaptam egy felicitas kis csomagot, terhesség elején. Abban volt egy kis kártya amivel ki tudod váltani a nagyobb felicitas csonagot. Az egy kek borond volt. A kórházban szülés utan pedig egy barna bőröndöt es egy felicitas csomagot. (3honapja volt)
2016. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A kórházban is macisat adnak
2016. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom,en a felicitaszos kek dobozt en a dmben kaptam meg,a vedonom semmilyen kis csomagot nem adott,pedig elvileg van abbanegy konyvecske,amit erdemes olvasgatni es sok minden van benne,meg a kovetkezo csomaghoz a bevalto papir vagy hogy mondjak ezt.


A felicitas oldalara felmentem es regisztraltam,kaptam kodot es kivaltottam.

En a masik felicitaszos csomagra gondoltam,ami ugyan olyan amit a korhazba lehet kapni csak varandosoknak es kismamaknak adnak,majd a korhazban amikor megszuletik a baba.


A korhazban akkor lesz egy macis meg es egy felicitas csomag.

Es azokbanmik lesznek,tudja valaki??

Kedves 22:18

Neked mik voltak benne??

2016. júl. 20. 00:47
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem emlékszem már pontosan,hogy melyikben volt,de volt benne egy flakon Domestos,sudocream minta,neogranormon minta,babydream törlőkendő,egy cd amin babáknak való klasszikus zene volt,egy autóra ragasztható baba van a kocsiban matrica,egy ajtóra köthető baba született dísz,kupon füzet,több kiskönyv az újszülött gondozásról és egy csomó szórólap.Ezekre emlékszem.
2016. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Arra is készülj fel, hogy ha kiadtad az adataidat - és gondolom igen, volt ilyen, hogy cím, telefonszám - kb ezerszer meg fognak mindenféle ügynökök találni főként a baba születése után. Az első gyereknél még én igy gyűjtögettem a csomagokat, a másodiknál még a kórházit sem vettem át.
2016. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem az ég világon senki nem keresett.
2016. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hát akkor azért van benne hasznos.ú

Az eddigiekben volt és mondták ezt a várandós csomagot és hogy mik vannak benne,én szeretném ezt kiváltani,engem érdekelnek.



Igen meg kellett adni,de eddig senki nem keresett meg és mint sokan mondták őket se keresték fel.

2016. júl. 20. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!