Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megéreztétek, hogy várandós...

Ti megéreztétek, hogy várandósok vagytok? Minden terhességi jel nélkül.

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Már annyira nem foglalkoztam vele, hogy még terhességi jellel se jutott eszembe. :))


Óriási étvágy tört rám és mindig ehetnékem volt és fel nem fogtam, hogy miért??? :)


Ez még persze most is előfordul.


9+4 hkm

2016. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyiknél sem volt ilyen megérzés. Az elsőnél annyira nem hittem benne, hogy sikerült, hogy eszembe sem jutott foglalkozni vele.
2016. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nem vagyok babonás,de az annak számít, hogy egyik csütörtök éjjel azt álmodtam, hogy fogok egy kisbabát, egy kisfiút a karomban, dúdolok neki és érzem, h az enyém, rákövetkező hétfőn pedig lett egy pozitív tesztem? :) És valóban kisfiam lesz nemsokára :)

Egyébként ha jönni akar, hadd jöjjön módon álltunk a babaprojekthez, nem is gondoltam rá görcsösen.

Egyébként más "érzés" nem volt, csak úgy a 9-ik héttől az általában szokásos émelygős, hányós, hasfeszülős rész :)

2016. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok babonás,sőt utálom a babonákat. De én is mostanában a "saját " kisbabammal almodom, es nagyon orulunk neki a Parommal
2016. jún. 9. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen megéreztem mind 2 gyereknél.mind 2nél tudtam hogy na ez az én hónapom :D

A neműket is éreztem.

Fiam 20 hós, hugi a pocakba 35 hetes :)

2016. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem. mivel pont mielőtt meg kellett volna jönnie, akkor mentem el vérvételre, ahol hcg-t is néztek, ezért nem gondoltam, hogy terhes vagyok, mivel negatív lett teljesen. aztán aznap amikor meg kellett volna jönnie, iszonyatosan görcsöltem, mint mikor meg szokott jönni, felraktam egy tampont és csináltam a dolgom. délután ki akartam cserélni, de nem volt rajta semmi, akkor lett gyanús a dolog, és teszteltem. egyértelmű pozitív lett.

30hkm

2016. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Ha már itt tartunk az álmoknál hát én is megírom nálam hogy volt:


2 héttel a nemvárt mensi előtt megálmodtam a pozitív tesztet. Ugyebár ekkor foganhatott meg a babám. :))

Aztán a tesztelés előtt 1 nappal szintén megálmodtam a pozitív tesztet.

Teljesült az álmom.

Később a dokilátogatás előtt is álmodtam valami jót, hogy minden rendben van és tudtam hogy lesz szívhang és minden rendben lesz!


Igazából én az álmaimból ítélve mégiscsak megéreztem hogy sikerült végre, mert én hittem az álmaimnak. Hogy miért? Azért mert teljesen véletlenül álmodtam ezeket, tehát úgy, hogy nem gondoltam rá és az ilyen álmok nekem mindig valóra válnak! Tehát nem a rágondolás miatt voltak az álmok, hanem azért, mert ez is lett a valóság és nem csak álom!! Érdekes!!! :)

2016. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En úgy emlékszem, hogy amíg probalkoztunk (több mint 2 even keresztül) többször álmodtam kisbabával, meg hogy várandós vagyok, es nagyon sokszor meg voltam szentül győződve arról, hogy most sikerült. De mindig csak a menses jött. Aztan egy nap mondtam a paromnak menses előtt néhány nappal, hogy most tényleg más érzés, mint máskor volt. De a teszt negatív lett így elkonyveltem, hogy megint csak beképzeltem a jeleket. Aztan két nap múlva felment a hőmérsékletem es akkor megint csináltam egy tesztet es pozitív lett! Ezekben a napokban golyaval álmodtam, talán ez egy kis jel lehetett. 12hkm
2016. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!