Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lenne a legkisebb...

Mennyi lenne a legkisebb korkülönbség a babák között amit vállalnátok?

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket hogy a rokonok mit mondanak?lenne beleszólásuk?
2016. júl. 20. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy lenne beleszólásuk. Sőt, megszavaztatnám, hogy milyen pózban csináljuk, és kettőt meg is kérnék, hogy nézzék és adjanak tanácsot, hogy úgy jó lesz-e. A neveket pedig postán kérném, kártyán, hogy csoportosítani tudjuk. Ha megszületett, akkor pedig hetente körbeadnánk, hisz mindenki közös munkája, hogy a világra jött...


Szerinted?

2016. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez csak rád és a férjedre/párodra tartozik.


Én semmibe nem hagytam beleszólást!

2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondogatják a tesó témát, 9 hónapos a kisfiunk. Majd meglátom, mikor lesz annyira azért önálló, hogy tesót akarjunk neki, de még nem jött el az idő. Nem érdekel a rokonok véleménye, de azért elég idegesítő, hogy bele akarnak szólni.
2016. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen rokon érdekelt, a férjem. Kicsit több, mint 4 év van a gyerekeink között.

3 év alatt semmiképp nem szerettünk volna újra gyereket.

2016. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első nagyon humoros ,de tényleg!

A mi családunk olyan hogy azsem tetszett nekik hogy az első babánk házasságkötés nélkül született és azóta sem házasodtunk össze mi úgy vagyunk ezzel hogy a szerelmünk kössön össze ne egy papír de ők nekik ezsem tetszik ..úgy nézki hogy jön a második babó az első babám most töltötte a 14.hónapot azt mondják hogy minek nekem két gyerek mikor az elsőben sem segít a párom ..dolgozik 12órában van hogy +munkát vállal csak hogy ne szenvedjünk semmibe hiányt ha itthon van vigyáz játszik a fiúnkal altati puszilgassa együtt tvznek stb.nemtudom ennél miért akarnak többet a szüleim

Szóval ők nagyon ellenzik ezt a baba témát és elég nagynyomást tesznek rám ezzel..sőt még bátyám is bele szól ami az i.re pontot tesz ez még jobban idegesít..

2016. júl. 20. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:

A rokonokat magasrol lesz@*nam, h mit gondolnak. Azt meg plane nem engednem, h egy ilyen meghitt es intim dontesbe beleszoljanak. En sem mondom meg nekik, h mikor vallaljanak gyereket, m nem erzem ugy, h ehhez kozom lenne.

Egyebkent nem volt valasztasom, m ikreim vannak, igy 1 perc korkulonbseg van kozottuk. Eredetileg mindig is ugy terveztem, h nagyobb korkulonbseg legyen a gyerekeim kozott, kb 4-5 ev. Az ocsem es koztem 4 ev van es pont idealis szerintem.

2016. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyémek között 17 hónap van.

Az orvosom azt javasolta, 6 hónappal a szülés után kellene próbálkozni leghamarabb, merta rákszűrést előtte fontosnak tartja. Megfogadtam, de 3 hónap alatt érkezett a tesó így.

Ebből tapasztalva 12 hónapos korkülönbséget simán vállalnék mostmár, mert nem könnyű a kis különbséggel, de a 26 hónap sem egyszerű. Kevesebb sztem jobb.

Orvosilag meg akkor ez a 15 hónap a minimális.


Rokonok? Teljesen külö életet élünk, a nagyszülők örülnek az unokáiknak, de ha nem így lenne, akkor max kevesebbet találkoznánk. Senki véleménye nem nagyon érdekel, csak ha tényleg érdemi. A gyerekvállalásba két önálló ember esetében kb. senkinek nincs beleszólása. Nyilván aki vállal tesót, felméri, hogy mire, de a korkülönbséghez köze nincs a rokonoknak.

2016. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csaszar miatt 1-2ev.

Ha nem lenne csaszar akkor 1ev

2016. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-3 év de fontos hogy a nagyobbik már szobatiszta legyen mert két pelenkással nekem nehéz lenne.
2016. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minimum 2 év, de inkább 3!
2016. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!