Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket tudtatok...

Milyen ételeket tudtatok megenni amikor semmit sem kívántatok?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok itthon egyszerűen semmilyen ételt nem kívánok. Amikor a férjem is itthon van, akkor eszek vele főtt ételt, de amúgy semmi sem csúszik.


Milyen ételeket tudtatok megenni amikor semmit sem kívántatok?


2016. júl. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már azért is szigorú 160g szénhidrát diétát kellett tartanom, hogy gyerekem lehessen. Ezt terhesség alatt sem hagytam abba. Akár kívántam valamit, akár nem, ettem. Amit kellett, amikor kellett, amennyit kellett. Mert az ember nem hisztis királylány, hanem ANYA, aki teljesíti, amit egy anyának kell. Ennyi a történet. A többi mese, ami jól mutat a kismamanaplóban, és a mendemondákban, hogy apuci epret vadászott éjjel kettőkor.
2016. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár hét, amikor csak a héjában főtt krumpli ment le sóval és vajjal. Illetve aminek semleges íze volt, kifli, ht. keksz. De elmúlt ez az időszak.
2016. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max 1-1 szem Őszibarack meg Nektarin.. Korpáskeksz de más nem
2016. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tejföl, tejfölös túró, körözött, yoghurtok (esetleg gyümölccsel, műzlivel), hideg gyümölcs leves, zöldségkrémleves, főzelékek.
2016. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejtermékek minden mennyiségben..
2016. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!