Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos 6+0 hetes terhességné...

Lombikos 6+0 hetes terhességnél 8,6 mm-es petezsák, benne szikhólyag látható. Szerintetek ez még belefér a normálisba?

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbe vagyok esve, mert szerintem nagyobbnak kellene lennie. A lombik miatt kizárt a későbbi fogamzás. A doki nem aggódott túlságosan, azt mondja, rendben van, majd a jövő héten megnézzük.
2016. ápr. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a szikhólyag? Ha 5 mm felet van, az jelent rosszat, de szerintem orvos mondta volna, ha nem stimmel :)
2016. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondta mekkora a szikhólyag, úgyhogy gondolom az arányokkal nincs gond
2016. ápr. 19. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Miêrt jelent rosszat akinek 5mm felett van a szikhòlyag? Egyik ismimnek 10.8mm azt mondta a doki hogy 5hetes és legközelebb talàn màr lesz szívhang mire megy..
2016. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a túl nagy szikhólyag vetélésre utalhat, keress rá, ha érdekel, sok tapasztalat, leírás van róla. a kórosan nagy szikhólyag arra utal, nincs, aki felhasználja a tápanyagot.
2016. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!