Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes terhes vagyok. Tudnátok...

BigHero kérdése:

4hetes terhes vagyok. Tudnátok tippeket adni, hogy milyen ételeket egyek a terhességem alatt? Köszönöm ^^

Figyelt kérdés
Az első babámat várom :)

2016. júl. 23. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Amilyet akarsz
2016. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Megfordítom a kérdésedet: NE egyél nyers húst, nyers tojásos ételeket, penészes sajtot, NE igyál alkoholt, energiaitalt és csak max. napi 1-2 nem túl erös kávét.


Ezen kívül azt ehetsz, amire kedved van. Ha birod a zölségeket, gyümölcsöket, az jót tesz, de ha nem esik jól, eröltetni nem érdemes (más ételeket sem)


Kellemes babavárást!

2016. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%
Sok gyümölcsöt, zöldséget
2016. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Gratulálok a babához!


Én is az első babámat várom! :)

Gyümölcsöt, zöldséget kell enni, az jót tesz. Jelentkezni szokott a székrekedés terhességnél ezért is kell a gyümölcs meg igyál sok ásványvizet, most még többet mint amúgy.

Fontos hogy mindig mindent jól moss meg!

Meg nekem még azt mondta a dokim hogy sok főzeléket kell enni ilyenkor.


15+6 hkm

2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Régóta szeretnék babát és most annyira örülök hogy sikerült. Szeretném ha minden tökéletesen menne :)
2016. júl. 24. 09:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne, hogy én oda vagyok a fekete teáért (Sir Morton). Gondolom terhesség alatt azt nem szabad inni. Vagy igen?
2016. júl. 26. 08:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha alacsony vérnyomásod ihatsz napi 1-et a kávé helyett.

Én kávét iszom napi szinten a védőnő javasolta meg néha kólát is szoktam mert nagyon kívánom.

23hkm

2016. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!