Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet ilyenkor csinálni...

Mit lehet ilyenkor csinálni ha az apával szétmentünk és így már nem akar fizetni semmit?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok és kiderült, hogy megcsalt a gyerek apja, én így nem akarok vele maradni. Azt mondta így, hogy nem maradok vele fizessek vissza mindent amit eddig a gyerekre költött pl. magnézium, benzinre pénz stb. Gondolom így ezután se fog semmit fizetni. Akkor mégis a kiságyat, pelenkát mindent majd én vegyek meg magamban, én fizessek csak a szülészorvosnak stb? Mit lehet ilyenkor tenni?

2016. júl. 26. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fizeted te.

Szülés után pedig elindítod a gyermekelhelyezést és a gyerektartas igényt.

2016. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most kénytelen leszel te megvenni, kifizetni mindent amire szükségetek van, és ha megszületett a baba akkor indíthatsz apaságit és kérhetsz gyerektartást.
2016. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mindent neked kell megvenned. És semmit nem lehet ez ellen tenni. Gyerektartásra onnantól tarthatsz igényt, miután megszületett. Az az ö fizetésének bizonyos százaléka. Szóval az se sok.
2016. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amig meg nem szuletik a baba, nem kotelezheted, h szalljon be a koltsegekbe. Utana viszont gyerektartast kell fizetnie. Ez tulnyomoreszt nem oriasi osszwg es azonfelul szinten nem koteles tamogatni. Joreszt a te felelosseged lesz ez a baba, ha igy all hozza 😞
2016. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Igaza van a tobbieknek, csak megerositeni tudom. Most kenytelen vagy fizetni Te, de ha megvan a gyerek, akkor mesz a birosagra es akar visszamenoleg is megitelik neked az elkoltott penzt.
2016. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Azért valótlannal nem kellene kecsegtetni, 5-ös.

A mostani költését utólag se tudja bevasalni az apukán (ugyanakkor az apukának is cumi, mert nem tarthatja markat, nem követelheti vissza, amit mar elköltött).

2016. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen "gyerekes" embereknek eleve kár gyereket vállalni. Hogy miért mondom? Ő követeli vissza a magnézium árát és a benzinpénzt, amit a "gyerekre" költött? Hát ez vicc, komolyan. :D Neked meg az a bajod, most így hogy felezitek a költségeket. Természetesen sehogy. Kész röhej, már bocsánat...
2016. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... tudod ki fizetne neki vissza egy fillért is. Pereljen be.

Röhej.


Basszus, ha épp humorodnál vagy, te meg mondhatod utólag, hogy nem szerelemből szexeltél vele, minden menet 20 ezer, lesz szíves visszamenőleg kifizetni.

Ne hagyd magad!

Ő lép félre és még neki áll feljebb?!


Csak bosszút akar állni. Kicsit állj a sarkadra, egyedülálló anyaként sokszor szükség lesz még rá.

2016. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Napi vicc. Apuka menjen a p..... Te meg allj a sarkadra. Ferjed volt? Mert akkor valasnal kerhetsz gyermek es feleseg tartasi dijat. Addig meg: magad arad ha szolgad nincs....
2016. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Eszedbe ne jusson visszmenőleg kifizetni neki semmit! Ekkora baromságot...
2016. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!