Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar összejönni?

Miért nem akar összejönni?

Figyelt kérdés
Mar egy éve probalkozunk és semmi.. Orvoshoz kene menni tudom, de varnank legalabb meg fel evet vele.. Miert nem sikerul? Teljesen feladtam a remenyt hogy valaha is lesz gyerekunk..Kinel mennyi ido utan jott ossze? Az is baj hogy ragorcsolok nagyon? De nem tehetek rola egyszeruen nem tudom kiverni a fejembol ezt es minen honapban keresem az apro jeleket de semmi.. sokszor csak bekepzelem..Meg mennyit varat magara?:(

2016. júl. 23. 01:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után ajánlott elmenni kivizsgálásra ne streszelj a baba témám valakinek könnyen össze jön valakinek nem de van olyan is hogy mind a ketten egészségesek de valahogy nem passzolnak és nem lehet közös babájuk genetika (de ez ritka) nekem a párommal 6 év kellett hogy sikerült szóval nyugi ha egészségesek vagyok akkor minden ok lehet hogy még nem akar jönni majd fog ő jönni
2016. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy év után fölösleges tovább várni. Ha valami bibi van annak is idő kell mire minden vizsgálat megvan, kiderül az ok és idő mire kezelik.
2016. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Másodikkal értek egyet, egy év után illő kivizsgáltatni magatokat. Az is sok idő, és ne legyen baj, de a kezelések eredményességére is sokat kell várni. Ne adj Isten egy lombikot elindítani is hosszadalmas (várólisták, stb), tehát érdemes nekikezdeni időben.
2016. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy év után felesleges tovább várni.

Nekünk mind2 1,5évvel azután jött,hogy orvoshoz mentem.Előtte 1évig próbálkoztunk.Most 8 hónap után orvoshoz mentem,eltelt azóta 8 hónap és még semmi :(

Irány az orvos!

2016. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem csak középidőben próbálkoztok?
2016. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én már fél év után elmentem orvoshoz, igaz azért is, mert voltak menstruációs problémáim. Ne várj többet! 1,5 év után sikerült teherbe esnem, 8 hetesen elhalt a magzat. Újabb fél év után ismét sikerült, most 11 hetes kismama vagyok. Összességében majdnem 2 év kellett hozzá (orvosi segítséggel)...
2016. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg okosabb orvoshoz menni. Lehet h van egy kis gond.amit lehet orvosolni, aztan sikrulne.

De azis h csak lombikkal menne.. mert az lassu folyamat

2016. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Amikor belefogtunk es amikorra megszuletett a babam 7 ev telt el!!! Kozben tortent velem sok rossz, de soha nem adtam fel, sohasem hagyott el a remeny!:)
2016. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedden penteken, es vasarnap tudunk csak egyutt lenni, de szerintem ez is jo.Vagy nem?
2016. júl. 23. 12:07
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

7 év után jött össze a babánk!!! Spontán!


Én is így voltam eleinte mint te, nagyon akartam meg mindent megtettem. De semmit nem ér az egész. A baba akkor jön amikor neki jönnie kell.

Én utána nem foglalkoztam vele, más dolgokkal foglalkoztam, züllöttem is rendesen és így jött össze. Váratlan meglepetés volt ez nekünk, én már nem is számítottam rá. Pont átköltöztünk egy másik albérletbe és pont akkor költözött belém a baba is. :) Ennek igy kellett lennie, igy akart a a jó isten. :)

És végre lett értelme az életemnek, most már nekem a kisbabám a legfontosabb és persze a férjem! :)) Élvezem a terhességem!


Ne aggódj, neked is össze fog jönni, csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek. Majd téged is elér a meglepi!

2016. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!