Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diabéteszes kismamák! Mennyi...

Diabéteszes kismamák! Mennyi a "jó érték" egy órával evés után?

Figyelt kérdés

Én csak azt tudom, hogy 7 alatt kell lennie, és eddig mindig 5,5 és 7 között is volt, de ma csak 4,1 lett, amit alacsonynak tartok.

Mennyi az alsó határa a "megfelelőnek"?



2016. júl. 26. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi volt az éhgyomorra levett érték.Annál nem lehet alacsonyabb sem a 60 perces, sem 120 perces sem.Azt tudom csak, hogy a 120 percesnek 7,8 alatt kell lenni.Nekem 7,3 lett, azt mondták h jó.
2016. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de. én nem a cukorterheléses vizsgálatra vagyok kíváncsi.

Hanem a normális étkezések utáni értékre.

Önellenőrzést csinálok, mivel diabéteszem van.

2016. júl. 26. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.en is diabos vagyok mar a masodikkal is...etkezes után valóban 7 alatt jo,de engedik 7.1-2 ig is,az a max.hany hetes vagy?mert 30 felett hajlamos felborulni az egész es akkor produkalunk ilyeneket,ehgyomri alá az egy órás nem mehet,az is ennek a jele lehet már,plane ha sokat borul...fix.alsó határ nincs amugy.picit változtass,próbálj meg kicsit tobb ch-t bevinni,nezd meg mi lesz.en meg olyat is csinaltam,hogy nem is egy ora utan volt max.a cukrom hanem másfél órával érte el a csúcsot,megnézheted igy is.amugy ha nem vagy rosszul,nincs remegés,izzadás,szédülés,akkor nincs gond.s egy meg fontos,hogy ne csak a max.ertek alatt maradj,hanem tul nagy ingadozások se legyenek.hat kitartás! :-)
2016. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

22 hetes vagyok még csak, és most ez ilyen egyszeri volt remélem, talán óta 10 perccel később sikerült csak mérnem.

Az utóbbi időben kevesebvet mértem, mert előtte mindig rendben volt, és az a helyzet, hogy nem mérem ki pontosan a ch bevitelt, mert arra képtelen vagyok, a saccolás jól szokott menni.

Most éreztem, hogy lehet hogy kevés lesz az ebéd, de azért 5 felettire számítottam, ez meglepett.

2016. júl. 26. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kevés cht viszek be nekem is alacsonyabb, érzem is h hamar éhes leszek. Van nekem 4,6 os egy órás is, de ha aznap végig 5,5; max 6 akkor az nem nagy ingadozás. Ne ingadozzon nagyokat az a lényeg.
2016. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utána ettem még, aztán most már mértem egy 5,9-et.

Most megint jobban odafigyelek majd, én nagyon ritkán érzem rosszul magam, csak ha nem sikerül enni vmi miatt időben, viszont gyakran vagyok éhes. :)

Ez van.


Megkérdezhetem, hogy hány kilót híztatok szülésig, aki végig diétázott terhesen?

2016. júl. 26. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.az elsővel összesen 6 kg,most a másodikkal a 32.heten tartok a 4-5 kilónál.biztos nem fogok mar nagyi hozni,mert szigorotani kellett a diétán...de nem baj,a gyermek jol fejlődik.
2016. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, azért kérdeztem csak, mert ez az első terhességem, amiben végig diétázom. Az előzőnél csak a 35. héttől kellett.

Nekem eddig 4kg jött fel, de még mindig vékony vagyok, 23 hetesen.

2016. júl. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!